Kurye – The Courier (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kurye – The Courier Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Bir İngiliz iş insanı olan Greville Wynne’in gerçek hikayesinden esinlenerek çekilen filmde soğuk savaş döneminde Sovyetler’in nükleer füze programına sızmaya çalışan CIA’in Greville Wynne’den destek almasına yer verilmektedir. 1 saat 51 dakika süreye sahip yabancı gerilim ve gizem türünde İngiltere yapımı bir filmdir.

Ekim 2021’de vizyona giren Kurye – The Courier filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

8 Ekim 2021 tarihinde vizyona giren gerilim ve gizem türündeki film, izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Dominic Cooke‘ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Benedict Cumberbatch, Rachel Brosnahan, Jessie Buckley, Merab Ninidze, Vladimir Chuprikov rol almaktadır.

Kurye – The Courier Filmi Konusu Nedir

Greville Wynne, sıradan bir iş adamıdır. Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyetler Birliği arasında Küba Füze Krizi yaşanmaktadır. Sovyetler’in nükleer programının durumu şimdi çok daha önemli bir hal almıştır. Bu krizin daha da tırmanmaması ve ve dünya üzerinde nükleer bir savaşın başlamaması için MI-6 ve CIA krize el atmışlardır. Krizin diğer ucundaki kapalı kutu Sovyetler’in nükleer silah programına erişim sağlamaları gerekir. Bunu gerçekleştirmek için ise sıradan bir iş insanı olan Greville Wynne’e ihtiyaç duymaktadırlar.

Kurye – The Courier Filmi Oyuncuları

Benedict Cumberbatch, Rachel Brosnahan, Jessie Buckley, Merab Ninidze, Vladimir Chuprikov

Kurye – The Courier Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status