Kuruluş Osman 7. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kuruluş Osman 7. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kuruluş Osman 7. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Kuruluş Osman 7. Bölüm Özeti | Full HD

Atv ekranlarında kısa süre önce başlayan dizi Kuruluş Osman 22 Ocak 2020 Çarşamba günü 7. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Kuruluş Osman dizisi 7. Bölümünde neler olacak merak ediyorsanız yeni bölüme ait fragmanı izlemek istiyorsanız haberimizin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümünde hangi gelişmelerin yaşanacağını merakla bekleyenler için yeni fragman ekranlardaki yerini aldı. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Kulucahisar kalesinin arkasındaki gizli güç olan Yiannis, Osman tarafından tespit edilmiştir. Osman üzerine atılan cinayet suçlamasından kendisini aklamayı başarmıştır. Bunun yanında Dündar bey ile aralarındaki yarım kalan hesap ta kapanmıştır. Ne var ki Edebali, Osman’ın bazı tavır ve hareketlerinden pek de hoşnut değildir. Osman, Edebali ile görüşmek istediğinde onun oba dışında olduğunu görür ve gizli buluşma yerine gider.

Kuruluş Osman 7. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Edebali ile görüşmek için gizli mekana giden Osman burada hiç ummadığı şekilde Yiannis tarafından karşılanmıştır. Osman Bey esir mi düşecek? Osman esir düşerse kurtulabilecek mi ve onun yokluğu obadaki dengeleri nasıl değiştirecek?

Kuruluş Osman 7. Bölüm izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm full izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm hd izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm Son Bölüm izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm Yeni Bölüm izle, Kuruluş Osman 7. Bölüm Özeti, Kuruluş Osman 7. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status