Kuruluş Osman 62.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
57
Kuruluş Osman 62.Bölüm

Kuruluş Osman 62.Bölüm izle; ATV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Kuruluş Osman 62.Bölüm 9 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları. Kuruluş Osman 62.Bölüm full izle 9 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuruluş Osman Geçen Bölüm Özeti

Kuruluş Osman 62.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

TOGAY VE NİKOLA GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Bamsı Bey’in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay’dan intikam almak için and içer. Osman Bey’i can evinden vurduğunun farkında olan Togay ise Nikola ile ittifakını geliştirip Kayılara son darbeyi vurmak için büyük bir ordu kurar.

OSMAN BEY, TOGAY’IN İZİNİ SÜRÜYOR

Moğol kampına yaptığı baskınla Togay’a darbe indiren Osman Bey, Togay’ı bulmak için tüm imkanlarını seferber eder. Nikola’dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey’e ve alplerinin karşısına dikilir.

OSMAN BEY İTTİFAKI DAĞITABİLECEK Mİ?

Osman Bey, birleşik Bizans-Moğol ordusunu mağlup edebilecek mi? Osman Bey, Bamsı Bey’in intikamını almak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola ve Togay’ın güçlerini birleştirmesi uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Kayı Obası’nda Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında neler yaşanacak? Vali Yargıcı’nın emrine karşı gelen Togay, ne planlıyor?

Kuruluş Osman 62.Bölüm izle Fragmanı

Kuruluş Osman dizi konusu

Yerli dizi full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Kuruluş Osman En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Adı, Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman’dı… “Aşk” onu karanlıkta yönlendirdi… Kan ve gözyaşlarıyla sulanan, gökler gibi hasat edilen topraklarda; Yedi göğü, yedi ülkeyi, dağları ve denizleri sevgiyle geçecek bir ulusun hayalini gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı … Adaletle zorbalığa; Köleliğe özgürlükle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa “sevgiyle” adı verildi. 72 milleti ayrımlaştıran yozlaşmış düzene bozmak için isyan, mazlumların sessiz çığlıkları umudu Vakfın adı oldu … Kuruluş Osman … 400 çadır kampından “ilahi aşk” ile kurulmuş bir dünya imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir?

Osman – Burak Özçivit
Bamsı – Nurettin Sönmez
Dündar – Ragıp Savaş
Gündüz – Emre Basalak
Bala Hatun – Özge Törer
Selcan Hatun – Didem Balçın
Tergen Hatun – Zeynep Tuğçe Bayat
Aygül – Buse Arslan Akdeniz
Ayşe Hatun – Açelya Özcan
Boran – Yiğit Uçan
Kongar – Burak Çelik
Cerkutay – Çağrı Şensoy
Abdurrahman – Celal Al
Dumrul – Tolga Akkaya
Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Kuruluş Osman 62.Bölüm izle, Kuruluş Osman dizisi, Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 62.Bölüm full izle, Kuruluş Osman 62.Bölüm tek parça izle, kıyafetleri, Kuruluş Osman dizisi oyuncuları, Kuruluş Osman 62.Bölüm fragmanı