Kuruluş Osman 50. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kuruluş Osman 50. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuruluş Osman 50. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kuruluş Osman 50. Bölüm full izle 17 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuruluş Osman Geçen Bölüm Özeti

Kuruluş Osman 50. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

NİKOLA, FLATYOS’UN İNTİKAMI İÇİN YEMİN EDİYOR

Kara Şaman Togay’ın, Malhun Hatun’u yaralayarak Osman Bey’e meydan okumasının ardından; Konstantiniyye’den yeni birliklerle dönen Nikola, Flatyos’un intikamını almak için yemin eder. Flatyos’un anısını yaşatmak için savaşçı kimliğine bürünen ve gladyatör kostümü giyen Nikola, Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik aracılığıyla Togay’la bir araya gelir. İkili ittifak kararı alırken hedefine Söğüt’ü koyar!

OSMAN BEY HERKESİ ŞAŞIRTIYOR

Osman Bey, Dündar Bey’in kendine temize çıkarmasının ardından obadaki haini bulmak için yeni yollar ararken; Cerkutay’ın beklenmedik ihaneti herkesi şaşkına çevirir. Malhun Hatun, intikam almak isterken bir kez daha Togay’ın eline düşer. Osman Bey ise kendisine kurulan ittifaka karşılık zekice planıyla herkesi ters köşeye yatıracaktır.

BİZANS-MOĞOL İTTİFAKI DENGELERİ NASIL DEĞİŞTİRECEK?

Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına karşı nasıl bir strateji geliştirecek? Nikola ve Togay’ın anlaşması uç bölgesinin kaderini nasıl değiştirecek? Konstantiniyye’den yeni birliklerle dönen Nikola’nın asıl planı ne? Noyan’ın oğlu olduğu ortaya çıkan Kara Şaman Togay, Osman Bey’i alt edebilmek için ne yapacak? Kendini temize çıkaran Dündar Bey’in posta oturmak için planı ne? Togay’ın eline düşen Malhun Hatun’un akıbeti ne olacak? Cerkutay’ın ihanetinin arkasında ne var? Osman Bey, Türk obalarını birleştirme hedefinde başarılı olabilecek mi?

Kuruluş Osman 50. Bölüm izle Fragmanı

Kuruluş Osman dizi konusu

Adı, Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman’dı… “Aşk” onu karanlıkta yönlendirdi… Kan ve gözyaşlarıyla sulanan, gökler gibi hasat edilen topraklarda; Yedi göğü, yedi ülkeyi, dağları ve denizleri sevgiyle geçecek bir ulusun hayalini gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı … Adaletle zorbalığa; Köleliğe özgürlükle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa “sevgiyle” adı verildi. 72 milleti ayrımlaştıran yozlaşmış düzene bozmak için isyan, mazlumların sessiz çığlıkları umudu Vakfın adı oldu … Kuruluş Osman … 400 çadır kampından “ilahi aşk” ile kurulmuş bir dünya imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir?

Osman – Burak Özçivit
Bamsı – Nurettin Sönmez
Dündar – Ragıp Savaş
Gündüz – Emre Basalak
Bala Hatun – Özge Törer
Selcan Hatun – Didem Balçın
Tergen Hatun – Zeynep Tuğçe Bayat
Aygül – Buse Arslan Akdeniz
Ayşe Hatun – Açelya Özcan
Boran – Yiğit Uçan
Kongar – Burak Çelik
Cerkutay – Çağrı Şensoy
Abdurrahman – Celal Al
Dumrul – Tolga Akkaya
Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Kuruluş Osman 50. Bölüm izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm full izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm kıyafetleri, Kuruluş Osman Dizisi 17 Mart 2021, Kuruluş Osman 50. Bölüm ne zaman, Kuruluş Osman dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm reklamsız izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm canlı izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm dizi izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm direk izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm kesintisiz izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm 720p izle, Kuruluş Osman 50. Bölüm tek part izle,

DMCA.com Protection Status