Kuruluş Osman 44. Bölüm Fragmanı 3 Şubat 2021 Yayınlandı mı?

Google News Abone Ol Sinefocus.com
124
Kuruluş Osman 44. Bölüm Fragmanı 3 Şubat 2021 Yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 44. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ? Kuruluş Osman 44. Bölüm Ne Zaman ? Kuruluş Osman Fragmanı 25. Bölüm Fragmanı, Kuruluş Osman 3 Şubat 2021 dizisi yeni son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir. Kuruluş Osman 44. Bölüm Özeti, Tanıtımı, ön izlemesi, özel sahneleri, Kuruluş Osman 3 Şubat 2021 internete yüklenince sizler için paylaşılacaktır.

Osman Bey, çağrısı üzerine Söğüt’teki toya katılmak için yola düşen ve Flatyos ve adamları tarafından şehit edilen Türk beylerinin intikamını almak üzere canını ortaya koyarak savaşa girecek. Konstantinopolis’ten gönderilen yeni birlikler sayesinde güçlenen Nikola, cüretini artırarak bölgedeki tüm tekfurları bayrağı altında topladığı bir Haçlı ittifakı kuracağını ilan eder.

Kayı Beyi olduktan sonra hedefine İnegöl Kalesi’ni koyan ve Türk boylarını birleştirmek üzere harekete geçen Osman Bey; Nikola’yı engellemek için zekice bir harekat planlar. Osman Bey, Ertuğrul Bey’in vasiyeti uyarınca yeni bir hatun alacağını Bala Hatun’a bildirirken; Dündar Bey ise beyliğini kabul etmiş göründüğü yeğenine karşı plan kurmaktan ve beylik üzerindeki iddiasından vazgeçmez.

Kuruluş Osman 44. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 44. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ? Kuruluş Osman 44. Bölüm Ne Zaman ? Kuruluş Osman Fragmanı 25. Bölüm Fragmanı, Kuruluş Osman dizisi yeni son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir. Kuruluş Osman 44. Bölüm Özeti, Tanıtımı, ön izlemesi, özel sahneleri, Kuruluş Osman 3 Şubat 2021 internete yüklenince sizler için paylaşılacaktır.

Kuruluş Osman dizi konusu

Adı, Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman’dı… “Aşk” onu karanlıkta yönlendirdi… Kan ve gözyaşlarıyla sulanan, gökler gibi hasat edilen topraklarda; Yedi göğü, yedi ülkeyi, dağları ve denizleri sevgiyle geçecek bir ulusun hayalini gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı … Adaletle zorbalığa; Köleliğe özgürlükle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa “sevgiyle” adı verildi. 72 milleti ayrımlaştıran yozlaşmış düzene bozmak için isyan, mazlumların sessiz çığlıkları umudu Vakfın adı oldu … Kuruluş Osman … 400 çadır kampından “ilahi aşk” ile kurulmuş bir dünya imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir?

Osman – Burak Özçivit
Bamsı – Nurettin Sönmez
Dündar – Ragıp Savaş
Gündüz – Emre Basalak
Bala Hatun – Özge Törer
Selcan Hatun – Didem Balçın
Tergen Hatun – Zeynep Tuğçe Bayat
Aygül – Buse Arslan Akdeniz
Ayşe Hatun – Açelya Özcan
Boran – Yiğit Uçan
Kongar – Burak Çelik
Cerkutay – Çağrı Şensoy
Abdurrahman – Celal Al
Dumrul – Tolga Akkaya
Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Kuruluş Osman 44. Bölüm fragmanı, Kuruluş Osman 44. Bölüm ne zaman, Kuruluş Osman 44. Bölüm ilk sahne, Kuruluş Osman 44. Bölüm özel sahneler, Kuruluş Osman 44. Bölüm tanıtımı, Kuruluş Osman 44. Bölüm özeti, Kuruluş Osman 3 Şubat 2021, Kuruluş Osman dizisi 3 Şubat 2021

Bir cevap yazın