Kuruluş Osman 43. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Google News Abone Ol Sinefocus.com
523
Kuruluş Osman 43. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Kuruluş Osman 43. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuruluş Osman 43. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Osman bey ve Alpleri, Bizans Ordusuna karşı büyük bir saldırı düzenler. Kuruluş Osman 43. Bölüm full izle 27 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuruluş Osman Geçen Bölüm Özeti

Kuruluş Osman 43. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Osman bey ve Alpleri, Bizans Ordusuna karşı büyük bir saldırı düzenler. Osman Bey, Söğüt’ teki toy için davet ettiği oba beylerinin Flatyos ve adamları tarafından tuzağa düşürülüp öldürülmesi üzerine Türk beylerinin intikamı için Bizans Ordusuna savaş açar.

Tekfurlar toplanıyor haçlı ittifakı kuruluyor

Nikola, Konstantinopolis’ten Türkler ile mücadele edebilmesi için gönderilen birlikler ile artık daha da güçlenmiştir. Nikola, bu güç ile bölgede ki tüm tekfurları bir araya toplayarak Haçlı ittifakı kuracağını bölgede duyurmuştur. Osman Bey, hedefinde öncelik olarak İnegöl Kalesi vardır ve Bizanslılara karşı Türk boylarını bir araya toplayıp daha güçlenmeyi planlamaktadır.

Kuruluş Osman 43. Bölüm izle Fragmanı

Kuruluş Osman dizi konusu

Kuruluş Osman dizi, Adı, Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman’dı… “Aşk” onu karanlıkta yönlendirdi… Kan ve gözyaşlarıyla sulanan, gökler gibi hasat edilen topraklarda; Yedi göğü, yedi ülkeyi, dağları ve denizleri sevgiyle geçecek bir ulusun hayalini gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı … Adaletle zorbalığa; Köleliğe özgürlükle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa “sevgiyle” adı verildi. 72 milleti ayrımlaştıran yozlaşmış düzene bozmak için isyan, mazlumların sessiz çığlıkları umudu Vakfın adı oldu … Kuruluş Osman … 400 çadır kampından “ilahi aşk” ile kurulmuş bir dünya imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir?

Osman – Burak Özçivit
Bamsı – Nurettin Sönmez
Dündar – Ragıp Savaş
Gündüz – Emre Basalak
Bala Hatun – Özge Törer
Selcan Hatun – Didem Balçın
Tergen Hatun – Zeynep Tuğçe Bayat
Aygül – Buse Arslan Akdeniz
Ayşe Hatun – Açelya Özcan
Boran – Yiğit Uçan
Kongar – Burak Çelik
Cerkutay – Çağrı Şensoy
Abdurrahman – Celal Al
Dumrul – Tolga Akkaya
Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Kuruluş Osman 43. Bölüm izle, Kuruluş Osman 43. Bölüm full izle, Kuruluş Osman 43. Bölüm tek parça izle

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın