Kuruluş Osman 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Kuruluş Osman 35. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kuruluş Osman 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Kuruluş Osman 35. Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Kuruluş Osman 35. Bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Kuruluş Osman 35. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Kuruluş Osman 35. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Kuruluş Osman 35. Bölüm yeni bölümüyle 25 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Kuruluş Osman 35. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Kuruluş Osman 35. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Geçen bölüm de Kulucahisar’ a destek birliklerinin geldiğinin haberini öğrenmesi ile Osman Bey, harekete geçmek için fazla vakitlerinin kalmadığından artık emin olmuştur. Bu sıra da bir Türk beyinin kızı Targun Hatun’un ellerinde esir olarak kaleye getirilmek üzere yolda olduğunu öğrenmesi ile harekete geçer. Önceliği Targun Hatun’u Bizanslıların elinden kurtarmaktadır. Osmen Bey Kulucahisar kalesini almanın planını yaparken Nikola ise Söğüt’ e yapacağı saldırıları planlamaktadır. Bu arada Babası Nikola’ nın elinde esir olan Targun Hatun’un obaya casus olarak gönderildiğinden habersiz olsa da yine de tedciri elden bırakmayıp takip edilmesini ister. Geyhatu’nun beylerbeyi olarak ilan ettiği Yavlak Arslan’ ın toyuna emmisi ve abilerinin kendinden habersiz olarak katılması Osman beyi deliye döndürür.

Osman Bey Kulucahsar’ ı ele geçirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Bu hamlesinin ardında ki sır perdesi ne olacak. Nikola’ nın karşısına çıkarak onu yaralar. Nikola Öldü mü ? Osman Bey tek başına girdiği kaleden fetih ile çıkabilecek mi ?

Kuruluş Osman 35. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kardeşim Benim 2 izle, birbirleri ile zıt karakterli ve hiç anlaşamayan iki ünlü kardeş Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. Kardeşim Benim 2 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 izle, birbirleri ile zıt karakterli ve hiç anlaşamayan iki ünlü kardeş Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür.

Kapat
DMCA.com Protection Status