Kül En Saf Beyazdır

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kül En Saf Beyazdır Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Jia Zhangke

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Zha Tao, Liao Fan, Xu Zheng

Filmin Konusu : Kül En Saf Beyazdır izle, Çin’in suç dünyası konumundaki yeraltı şehrinde 2001 – 2017 yılları arasında yaşanan destansı bir aşk hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Çin’de genç bir dansçı olan Qiao, şehirdeki en azılı gangsterlerden biri olan Bin’e aşık olur. Qiao, çeteler arasında yaşanan bir kapışmada Bin’i korumak amacıyla silahını ateşler. Bu olay nedeniyle tutuklanır ve tam beş yılını hapiste geçirir. Qiao’nun cezası bitip serbest kaldığında tek bir amacı vardır:  Bin’i bulmak. Kül En Saf Beyazdır’ın yönetmen koltuğunda Jia Zhangke oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu ise, Zha Tao, Liao Fan, Xu Zheng gibi isimlerden oluşuyor.

Çin yapımı filmde bir yanda genç bir dansçı olan bir kadın ile yer altı dünyasının bilinen isimlerinden biri olan genç bir adamın arasında yaşanan aşk hikayesine odaklanılmaktadır. Genç kadın bir çete çatışmasında sevdiği adamı korumak için ateş açar ve tutuklanır. Beş sene boyunca bir hapishanede kalır ancak sevdiği adam onun ziyaretine gelmez. Genç kadın hapisten çıktıktan sonra sevdiği adamı bulmaya kararlıdır. Sevdiği adama zorluklar yaşayarak ulaşan genç kadın beklemediği bir durum ile karşı karşıya kalacaktır.

Kül En Saf Beyazdır” için 2 yorum

  • 1 Mayıs 2020 tarihinde, saat 06:31
    Permalink

    Bu filmi uzun zamandır izlemeyi düşünüyordum ancak bir türlü vakit ayırıp izleyememekteydim. Sitenizde tanıtımını görünce aklıma geldi ve izledim. Gerçekten çok güzel bir film, herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

  • 1 Mayıs 2020 tarihinde, saat 13:00
    Permalink

    Açık söylemek gerekirse film Çin yapımı olduğu için biraz ön yargılıydım. Ama filmi izledikçe ne kadar da yanıldığımı anladım. Mutlaka izleyin

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status