Küçük Şeyler

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçük Şeyler Filmin Yönetmeni: Kıvanç Sezer

Filmin Oyuncuları: Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 34 dakika

Küçük Şeyler Filmi konusu; Küçük Şeyler izle,  Onur ve Bahar oldukça iyi bir yaşam kalitesine sahip olan ve güzel bir hayat süren çifttir. Onur iyi bir işte çalışmakta, oldukça iyi bir gelir düzeyine sahiptir. Çift yaşamlarını İstanbul’da sürdürmektedir. Çift günün birinde İstanbul’da bir ev satın almaya karar verirler, ev aldıktan kısa bir süre sonra hayatlarında beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır. Onur hiç beklemediği bir anda işten çıkarılır ve çiftin yaşam kalitesi bu nedenle büyük bir darbe yer. Onur işten çıkarıldıktan sonra birçok yerde iş görüşmesine gider ancak hiçbir olumlu dönüş sağlayamaz. Onur’un işsiz kalması çiftin arasındaki ilişkiyi de bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır.

Küçük Şeyler izle | Küçük Şeyler Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Küçük Şeyler izle | Küçük Şeyler Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Çiftin artık o eski yaşamlarından ve mutluluklarından eser kalmamıştır ve evlilikleri de büyük bir tehlike altındadır. Filmde çiftin bedensel ve ruhsal olarak yaşadıkları olaylardan nasıl etkilendikleri ve değişime uğradıkları anlatılmakta. Dram ve komedi türündeki film Kasım 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Diriliş - The Revenant izle | Diriliş - The Revenant Filmi Full HD Tek Parça izle
Diriliş – The Revenant

Filmin Yönetmeni: Alejandro Gonzalez Inarritu Filmin Oyuncuları: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy Filmin Türü: Western, Macera Filmin Vizyon Tarihi : 22 Ocak 2016 Filmin Süresi

Kapat
DMCA.com Protection Status