Küçük Şeyler

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçük Şeyler Filmin Yönetmeni: Kıvanç Sezer

Filmin Oyuncuları: Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 34 dakika

Küçük Şeyler Filmi konusu; Küçük Şeyler izle,  Onur ve Bahar oldukça iyi bir yaşam kalitesine sahip olan ve güzel bir hayat süren çifttir. Onur iyi bir işte çalışmakta, oldukça iyi bir gelir düzeyine sahiptir. Çift yaşamlarını İstanbul’da sürdürmektedir. Çift günün birinde İstanbul’da bir ev satın almaya karar verirler, ev aldıktan kısa bir süre sonra hayatlarında beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır. Onur hiç beklemediği bir anda işten çıkarılır ve çiftin yaşam kalitesi bu nedenle büyük bir darbe yer. Onur işten çıkarıldıktan sonra birçok yerde iş görüşmesine gider ancak hiçbir olumlu dönüş sağlayamaz. Onur’un işsiz kalması çiftin arasındaki ilişkiyi de bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır.

Küçük Şeyler izle | Küçük Şeyler Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Küçük Şeyler izle | Küçük Şeyler Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Çiftin artık o eski yaşamlarından ve mutluluklarından eser kalmamıştır ve evlilikleri de büyük bir tehlike altındadır. Filmde çiftin bedensel ve ruhsal olarak yaşadıkları olaylardan nasıl etkilendikleri ve değişime uğradıkları anlatılmakta. Dram ve komedi türündeki film Kasım 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bir Aşk İki Hayat 2020 Filmi izle, Bir Aşk İki Hayat Tek parça izle, Bir Aşk İki Hayat Full hd izle, Bir Aşk İki Hayat Türkçe Dublaj izle, Bir Aşk İki Hayat Türkçe Altyazılı izle, Bir Aşk İki Hayat Filmi konusu, Bir Aşk İki Hayat Filmi oyuncuları, Bir Aşk İki Hayat Filmi Yönetmeni
Bir Aşk İki Hayat

Bir Aşk İki Hayat Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Şubat 2019 Filmin Yönetmeni : Ali

Kapat
DMCA.com Protection Status