Küçük Kadınlar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçük Kadınlar Filmin Yönetmeni: Greta Gerwig

Filmin Oyuncuları: Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh

Filmin Türü: Romantik, Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat2020

Filmin Süresi : 2 saat 15 dakika

Küçük Kadınlar Filmi konusu; Küçük Kadınlar izle, Amy, Beth, Jo ve Meg, birbirlerinden çok farklı özellik ve karakterlere sahip olan dört kız kardeştir. Bu dört kız kardeşin babaları Amerikan İç Savaşı’na katılmak üzere evden ayrılmıştır. Bu dört genç kadın çocukluktan kadınlığa geçerlerken birbiri ardına birçok dert ile boğuşurlar. Başlarına gelen zorluklar ile mücadele edebilmelerinin en önemli sebebi dört kız kardeşin her türlü zorlukta beraber olmaları ve sorunlara birlikte göğüs germeleridir. Kızlardan birisi roman yazmak, diğeri dünyanın en iyi ressamı olmak istemektedir. Çevreleri tutucu kişilikler ile çevrili olup dört kızın da hayatını belirli bir çerçevede yaşamaları gerektiğini dikte etmektedirler.

Çocukluktan kadınlığa geçiş yapmakta olan dört kız kardeşin hikayelerine yer verilen filmde babaları Amerikan İç Savaşı’nda yer alan bu kardeşler hayatın önlerine dayattığı zorluklar ile mücadele ederken birbirlerine destek olmayı da asla ihmal etmeyeceklerdir. Emma Watson ve Merlyn Streep gibi isimlerin yer aldığı film romantik drama özelliği taşımakta olup Şubat 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacaktır. Film 2 saat 15 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
The Umbrella Academy 2. sezon
The Umbrella Academy

Geçtiğimiz sene Netflix bünyesinde çekilerek yayınlanan The Umbrella Academy, ünlü çizgi roman serisinden uyarlanmıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük ilgi

Kapat
DMCA.com Protection Status