Kristal Kızlar

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kristal Kızlar izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Kristal Kızlar Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 8 Nisan 2022 olarak açıklanan Gerilim, Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,8 2022 En iyi filmler arasında yer alan sinema filmidir. Kristal Kızlar film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 Saat 17 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri İspanya gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Jota Linares yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise María Pedraza, Mona Martínez, Marta Hazas gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Kristal Kızlar filmi; Yönetmenliğini Jota Linares’ ın yaptığı Gerilim, Dram türünde ki Kristal Kızlar filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. İspanya Ulusal Klasik Balesinin yıldızı trajik bir şekilde intihar edince Irene, topluluğun en büyük bale yapımı olan Giselle’de onun yerine başrole seçilir. Bunun üzerine diğer kızların kıskançlığı ile kötülüklerinin hedefi hâline gelen Irene, yalnız bir dansçı olan ve annesinin sıkı denetimindeki Aurora ile arkadaş olur. Irene ve Aurora’nın yalnızlık ve bale dünyasının baskılarıyla baş etmek için sığındığı bu arkadaşlık, giderek daha da takıntılı bir hâl alarak nihayetinde ikiliyi kendi kimliklerini bulma umuduyla birlikte kaçmaya kadar götürür.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Jota Linares oyuncu kadrosu; María Pedraza, Mona Martínez, Marta Hazas gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Gerilim, Dram Film Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Las niñas de cristal, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Kristal Kızlar, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status