Kovan

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kovan filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Kovan filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz. Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Kovan filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Kovan filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi.

Haberimizde Kovan Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kovan filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kovan Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Mayıs 2020

Kovan Filmi Yönetmeni : Eylem Kaftan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Meryem Uzerli, Feyyaz Duman, Hakan Karsak

Fragman yayınlandığı andan itibaren film hakkındaki merakı artırdı.

Filmin Konusu : Kovan izle, arıcılıkla uğraşan bir kadının doğa ile mücadelesini beyazperdeye aktarıyor. Filmde, Almanya’dan köyüne dönerek vefat eden annesinin “arılara sahip çık” vasiyetini yerine getirmeye çalışan Ayşe’nin hayatından kesitler izliyoruz. İnsan ve doğa ilişkisi üzerine yapılan en özgün yapımlardan olan Kovan, anaerkil bir dünyası olan arıların dünyasında kendine bir varlık edinmeye çalışan arıcı Ayşe’nin, bir yandan Artvin’in vahşi doğasıyla mücadele ederken, bir yandan da kasabada kendisine bir kimlik edinme mücadelesini perdeye yansıtıyor. Film, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle Uluslararası Boğaziçi Film Derneği işbirliğinde düzenlenen İkinci Hollywood Türk Filmleri Festivali’nde de gösterildi. Eylem Kaftan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Meryem Uzerli, Feyyaz Duman, Burcu Salihoğlu, Hakan Karsak gibi isimler yer alıyor. Film, 2020’de izleyici ile buluşacak.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status