Kötü Çocuk

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kötü Çocuk Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Ocak 2017

Filmin Yönetmeni : Yağız Alp Akaydın

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya

Filmin Konusu : Kötü Çocuk izle, Kayla, lisede öğrenimine devam eden bir genç kızdır. Daha doğduğu gün, babası onu ve annesini terk eder ve annesi tarafından büyütülür. Fakat beklenmedik şekilde, kendilerini terk eden babası günün birinde ortaya çıkıverir. Bu durum genç kızın hayatını değiştirecektir. Kayla on yedi yaşına bastığında, ilk kez karşısına çıkan babasıyla farklı bir şehre taşınır.  İstanbul’daki yeni hayatında babasının varlığına ve onunla beraber yaşamaya alışmaya çalışmaktadır. Bir yandan da yeni okuluna uyum sağlamakla meşguldür. Çünkü daha okulun ilk gününde hiç beklenmedik birisiyle, gizemli Meriç ile tanışır. Kayla’nın hayatı, sırlarla dolu bir çocuk olan Meriç’in peşinden gittikçe iyice içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Film, Büşra Küçük imzalı çok satan Kötü Çocuk serisinin sinema uyarlaması. Filmin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Baş rollerde ise, Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’yu izliyoruz. Babası tarafından daha küçük bir çocukken terk edilen Kayla, 17 yaşına gelmiştir. Günün birinde babası aniden çıkıp gelir ve babası ile beraber İstanbul’da yaşamaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç kız burada Meriç adında gizemli biri ile tanışır ve ondan hoşlanmaya başlar. Ancak Meriç bir buz dağı gibidir. Bir çok sırrı suyun altında kalmıştır.

Kötü Çocuk” için bir yorum

  • 29 Nisan 2020 tarihinde, saat 17:35
    Permalink

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Tatlı Hayat - La Dolce Vita izle | Tatlı Hayat - La Dolce Vita Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Tatlı Hayat – La Dolce Vita

Filmin Yönetmeni: Federico Fellini Filmin Oyuncuları: Marcello Mastroianni, Anita Ekberg, Anouk Aimee Filmin Türü: Dramatik, Komedi                                                              Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020 Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status