Körkütük

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Körkütük Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Körkütük Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 20 Ağustos 2021 olarak açıklanan Dram, Komedi türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,7 Netflix Filmleri arasında yer alan sinema filmidir. Körkütük film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 57 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Thomas Vinterberg yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Körkütük filmi; Yönetmenliğini Thomas Vinterberg’ ın yaptığı Dram, Komedi türünde ki Körkütük filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Belirli seviyede tüketilen alkolün hayat standartlarını yükselteceğine dair bir araştırmaya rastlamalarının üzerine, bunu kendi hayatlarında test etmeye karar veren dört lise öğretmeninin hikayesini konu ediyor. Martin, kendisini yorgun ve yaşlı hisseden bir lise öğretmenidir. Evliliğinde sorunlar yaşayan Martin’in iş hayatı da pek yolunda gitmez. Martin’in öğrencileri ve velileri, not ortalamalarının artması için onun sözleşmesini iptal etmesini ister. Belirli seviyede tüketilen alkolün, zihni dünyaya açtığını savunan bir fikir üzerine Martin ve arkadaşları bir deney yapmaya karar verirler. Üç öğretmen arkadaşı ile birlikte Martin, deney için her gün belirli miktarda alkol tüketmeye başlar. Sonuç başlarda gayet olumludur. Ancak bir süre sonra deney, bazıları için olumsuz sonuçlar vermeye başlar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Thomas Vinterberg oyuncu kadrosu; Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram, 2022 Komedi Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Druk Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Körkütük, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

DMCA.com Protection Status