Konuşanlar 57.Bölüm Exxen izle | Ne zaman | Shot | Konukları | Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Konuşanlar 57.Bölüm Exxen izle, ne zaman, shot, konukları, Fragmanı full hd izle ekstralar Hasan Can Kaya Konuşanlar yeni son bölüm komik sahneleri tüm detaylar.

Youtube sevilen stand-up güldürüsü Konuşanlar Hasan Can Kaya Exxen’de yayınlarına devam ediyor. Her yeni bölüm izleyici tarafından heyecanla beklenmektedir. Konuşanlar 57.Bölüm izleyici ile buluşmaya hazırlanırken her bölüm de yeni konukları ile kahkaha devam ediyor. Konuşanlar yeni bölüm ile izleyici ile buluşuyor. İşte Konuşanlar 53. bölüm haber detayı…

Konuşanlar 57.Bölüm ne zaman, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, konusu, konuğu, Konuşanlar Exxen programları gibi sorularınızın cevapları haberimizde.. Exxen ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar’ın 57.Bölümü kısa süre önce yayınlandı ve yine büyük beğeni aldı. Programda Hasan Can Kaya, seyirciler ile birebir iletişim kurarken anlık olan gelişen diyaloglar büyük bir eğlencenin yaşanmasına olanak sağlıyor. Seyircilere genel olarak fantezilerini ya da yaşadıkları en kötü olayları soran ve bunlar üzerinden seyircileri de aktif olarak talk showa dahil eden program hayli eğlenceli anlar yaşatacak.

Konuşanlar 57.Bölüm Fragmanı

Komedyen Hasan Can Kaya’nın sunumuyla ekranların sevilen programı Konuşanlar 57.Bölüm yayınlandı. Her bölümü ayrı bir kahkaha tufanı olan ve sevilen konukları ile Konuşanlar, bu hafta da izleyiciyi kırıp geçirecek. Hasan Can Kaya’nın renkli sunumu ve her programına davetli olan konukları ile seyircileri ekran başına kilitleyen Konuşanlar yeni bölüm fragmanı izleyicilerin büyük ilgisini görüyor. EXXEN’nin sevilen programı ile her hafta büyük bir izleyici kitlesine her hafta dopdulu bir program sunuyor.

Konuşanlar Hakkında

Senarist/Komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, öncesin de Youtube‘da talk show olarak uzun zaman yayınlandıktan sonra Acun Ilıcalı’nın 2021 yılında yayına soktuğu Exxen Dijital Platform Konuşanlar’ı yayınlamaya başladı. Yeni Talk Show Konuşanlar sürpriz konular ve konuklarıyla orantısız mizah formatında izleyicilere kahkaha dolu zamanlar geçirmenizi sağlamaktadır.

En yeni dizilerin sevilen Fragmanları izlemek için sitemizi takipte kalmaya devam edin.

Konuşanlar 57.Bölüm izle, Konuşanlar 57.Bölüm full izle, Konuşanlar 57.Bölüm Youtube izle, Konuşanlar 57.Bölüm Shot, Konuşanlar 57.Bölüm konukları, Konuşanlar 57.Bölüm tek parça izle, Konuşanlar 57.Bölüm canlı izle, Konuşanlar 57.Bölüm ne zaman, Konuşanlar 57.Bölüm exxen izle, Konuşanlar 57.Bölüm ne zaman, Konuşanlar 57.Bölüm ne zaman çıkacak, Konuşanlar 57.Bölüm ne zaman yayınlanacak, Konuşanlar 57.Bölüm yayın tarihi, Konuşanlar 57.Bölümde kimler olacak

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status