Konuşanlar 29. Bölüm | Exxen izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Konuşanlar 29. Bölüm izle; ekstralar yeni son bölüm Konuşanlar fragmanı Konuşanlar exxen izle 29. Bölüm full olarak tek parça izlemek için tüm detaylar. Konuşanlar 29. Bölüm ne zaman, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, konusu, konuğu, Konuşanlar Exxen programları gibi sorularınızın cevapları haberimizde..

Exxen ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar’ın 29. Bölümü kısa süre önce yayınlandı ve yine büyük beğeni aldı. Programda Hasan Can Kaya, seyirciler ile birebir iletişim kurarken anlık olan gelişen diyaloglar büyük bir eğlencenin yaşanmasına olanak sağlıyor. Seyircilere genel olarak fantezilerini ya da yaşadıkları en kötü olayları soran ve bunlar üzerinden seyircileri de aktif olarak talk showa dahil eden program hayli eğlenceli anlar yaşatacak.

Konuşanlar 29. Bölüm Hakkında

Senarist/Komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, öncesin de Youtube‘da talk show olarak uzun zaman yayınlandıktan sonra Acun Ilıcalı’nın 2021 yılında yayına soktuğu Exxen Dijital Platform Konuşanlar’ı yayınlamaya başladı. Yeni Talk Show Konuşanlar sürpriz konular ve konuklarıyla orantısız mizah formatında izleyicilere kahkaha dolu zamanlar geçirmenizi sağlamaktadır.

DMCA.com Protection Status