Kolonya Cumhuriyeti

Google News Abone Ol Sinefocus.com
1004
Kolonya Cumhuriyeti

Kolonya Cumhuriyeti izle, Başbakan ziyareti ve il olma gibi vaatlerle girdiği seçimi kazanan belediye başkanı Kolonya Cumhuriyeti Full HD Tek Parça izle

Kolonya Cumhuriyeti Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Nisan 2017

Yönetmeni : Murat Kepez

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut

Kolonya Cumhuriyeti Fragmanı

Kolonya Cumhuriyeti Film Fragmanı

Kolonya Cumhuriyeti Konusu :

Kolonya Cumhuriyeti izle, Başbakan ziyareti ve il olma gibi vaatlerle girdiği seçimi kazanan belediye başkanı Peker Mengen’in maceraları anlatılmaktadır. 5000 nüfuslu beldenin sakinleri bu vaatleri unutmayınca, çiçeği burnunda belediye başkanı ne yapıp edip başbakanı beldeye gelmeye ikna etmeyi başarır. Anlı şanlı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, törende art arda meydana gelen aksiliklere engel olamaz ve başbakanın hışmına uğrar.

Bunun sonucunda ülke topraklarından çıkarılan 5000 nüfuslu belde, bağımsızlığını ilan ederek sıfır kilometre bir ülke haline gelir. Yaşanan bunca garipliğin üstüne bir de Amerika, Kolonya Cumhuriyeti‘ne karşı savaş ilan edince işler tamamen çığırından çıkar. Peker Mengen, bir yandan zorla evlendiği karısı Mualla ve danışmanları ile, bir yandan da Amerika ile uğraşırken, yeni kurduğu ülkesinin bekasını sağlamak amacıyla bir uzaylıdan dahi yardım alacaktır. BKM yapımı filmin yönetmen koltuğunda Murat Kepez otururken, filmin oyuncu kadrosu Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut gibi isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın