Koku

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Koku izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Koku Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 6 Mayıs 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı:2022 En iyi filmler arasında yer alan sinema filmidir. Koku film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 37 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Barış Gördağ, Yasin Çetin yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Ceyda Akel, Fatih Doğan, Mehlika Buğlem Kılıç, Ayşe Lebriz, Pervin Mert gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Koku filmi; Yönetmenliğini Barış Gördağ, Yasin Çetin’ ın yaptığı Dram türünde ki Koku filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Felsefe profesörü olan İlhan, annesinin kardeşine olan düşkünlüğü nedeniyle ailesinden beklediği sevgiyi alamayan bir kadındır. Kendi ailesine sahip olmak isteyen İlhan, vücudunun menopoz sinyalleri verdiğini öğrenmesiyle büyük bir yıkıma uğrar. Bir an önce çocuk sahibi olmaya karar verir ancak sevgilisinden ayrılmıştır. Bunun üzerine yüksek lisans öğrencisi olan Mustafa ile bir anlaşmak yapar. Para karşılığı yapılan anlaşma sonrasında hamile kalan İlhan, sıkıntılı bir hamilelik geçirir. Bu zor dönemi Malatya’da Mustafa’nın ailesinin yanında geçirmek zorunda kalan İlhan, burada sağır ve dilsiz küçük bir kızla tanışır. Ninesini yeni kaybeden Zel ile İlhan arasında farklı bir bağ oluşur. Kullandığı parfümü ile Zel’e ninesinin nergis kokusunu anımsatan İlhan, küçük kız sayesinde sevginin ne demek olduğunu öğrenir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Barış Gördağ, Yasin Çetin oyuncu kadrosu; Ceyda Akel, Fatih Doğan, Mehlika Buğlem Kılıç, Ayşe Lebriz, Pervin Mert gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram Vizyon Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Koku, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Koku, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status