Kızıl Gökler Filmi | Netflix Fragmanı | Konusu | Oyuncuları

Google News Abone Ol Sinefocus.com
80
Kızıl Gökler Filmi | Netflix Fragmanı | Konusu | Oyuncuları

Kızıl Gökler izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Kızıl Gökler filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Kızıl Gökler film Hakkında

Kızıl Gökler filmi 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Blood Red Sky isimli Kızıl Gökler filmi Aksiyon, Korku, Gerilim türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Kızıl Gökler film yönetmeni koltuğunda Peter Thorwarth otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Stefan Holtz, Peter Thorwarth tarafından kaleme almıştır. Kızıl Gökler film oyuncuları ise Peri Baumeister, Graham McTavish, Roland Møller gibi isimler süslemiştir. Kızıl Gökler IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Kızıl Gökler film konusu

Kızıl Gökler film; Gizemli bir hastalığı olan bir kadın, oğlu ile birlikte uçakla yolculuk yapar. Uçak tam okyanusun üzerindeyken, bir grup terörist uçağın kontrolünü ele geçirir. Büyük bir tehlike içinde olan kadın, oğlunun hayatını kurtarmak için hayatı boyunca saklamaya çalıştığı karanlık sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır.

Kızıl Gökler film Fragmanı

Kızıl Gökler film Oyuncuları

Chidi Ajufo
Peri Baumeister
Graham McTavish
Roland Møller
Dominic Purcell
Alexander Scheer

Kızıl Gökler izle, Kızıl Gökler full izle, Kızıl Gökler tek parça izle, Kızıl Gökler film izle, Kızıl Gökler Türkçe Dublaj izle, Kızıl Gökler 720p izle, Kızıl Gökler 1080p izle, Kızıl Gökler film eleştirisi yorumları, Kızıl Gökler film konusu, Kızıl Gökler film oyuncuları, Kızıl Gökler film yönetmeni, Kızıl Gökler fragmanı, Kızıl Gökler imdb puanı,