Kıyamet Deneyi Aporia

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 5,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kıyamet Deneyi Aporia Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Rec Revan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Aysel Yusubova, Parviz İsmayilov, Mubariz Samadov

Filmin Konusu : Kıyamet Deneyi Aporia izle, Kasaba sakinleri, bilinmeyen bir oluşum tarafından esir alınır. Kasaba sakinleri üzerinde çeşitli deneyler yapılır ve bu durum denekler için bir felaketler zincirinin başlangıcı olur. Deneyi gerçekleştiren grup, başarısız olan denekleri kasaba dışına çıkarıp infaz etmeye karar verir. Bu sırada Arvin ve Ejla, grubun elinden kurtulmayı başarır. Kaçmaya başlayan çift, dağların arkasında çok büyük bir çukur bulur ve burada saklanırlar. Hayatlarını kurtardığını düşünen çiftin artık daha  zorlu bir mücadeleye girmesi gerekmektedir. Ölümden kaçmak için sığındıkları çukur, günler geçtikçe onlar için bir mezara dönüşmeye başlar.

Kıyamet Deneyi Aporia’nın yönetmen koltuğunda Rec Revan oturuyor. Azeri-Türk ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda ise, Aysel Yusubova, Parviz İsmayilov, Mubariz Samadov gibi isimler yer alıyor. Bir kasabada yaşayan insanlar üzerinde zorla deneyler yapılmaya başlanır. Bu deneylerde olumlu sonuç vermeyenler kasaba dışarısına çıkarılarak infaz edilmektedir. Yine bu şekilde kasaba dışına infaz edilmek üzere çıkarılan Arvin ve Ejla bir şekilde kaçarlar ve yakınlarda bulunan bir çukura gizlenirler. Ancak bu çukur bir süre sonra onlara mezar olmaya başlar. Korku türünde bir yapım olan film 2019 yılı Temmuz ayında vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Operation Buffalo Sezon Bölüm Fragmanı izle Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd Tek Parça
Operation Buffalo 1.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı

Operation Buffalo 1.Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yabancı dizi izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan Operation

Kapat
DMCA.com Protection Status