Kirpi Latte ve Büyülü Taş

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kirpi Latte ve Büyülü Taş Filmin Yönetmeni: Nina Wels, Regina Welker

Filmin Oyuncuları: Luisa Wietzorek, Gerald Schaale

Filmin Türü: Animasyon, Aile

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Ocak2020

Filmin Süresi : 1 saat 21 dakika

Kirpi Latte ve Büyülü Taş Filmi konusu; Kirpi Latte ve Büyülü Taş izle, Bir kirpi ola Prenses Latte hiçbir şeyden korkmamaktadır ve tek başına yaşam sürdürmektedir. Yaşadıkları orman oldukça güzel ve verimli bir yerdir ancak ciddi bir sorunları vardır o da ormanın kısa süre içerisinde susuz kalacak olmasıdır. Ormanda hayvanların su kaynağı olan kuyu kurumak üzeredir. Kuyunun tekrar eski haline gelmesi için büyülü su taşının kuyuya getirilmesi gerekmektedir ve bunun için de cesur bir hayvana ihtiyaç vardır. Büyülü su taşını getirebilmek için de bu cezur kişinin ormana seyahat etmesi gerekmektedir. Kirpi Latte ve Sincap bu görev için gönüllü olurlar. Ancak orman çok büyük tehlikeler ile doludur. Her yerde vahşi hayvanlar bulunmaktadır. Ormanda karşılaştıkları hayvanlar, büyülü su taşını sadece bir kirpi ile cılız bir sincapın bulup getirebileceğine şüphe ile bakarlar.

Kirpi Latte ve Sincap, büyülü su taşını bulmak ve ormanlarını kuraklıktan kurtarmak için oldukça tehlikeli bir ormanda seyahat etmeye başlarlar. Karşılaştıkları her zorlukta birbirlerine destek olarak tehlikelerden korunmaya çalışırlar. Zaman zaman umutsuzluğa kapılsalar da büyülü taşı ormanlarına götürmek için çıktıkları bu macerada başarılı olabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Animasyon türünde bir yapım olan film özellikle küçük yaştaki çocukların eğlenerek izleyecekleri bir film.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
El Değmemiş Aşk 2016 Filmi izle, El Değmemiş Aşk Tek parça izle, El Değmemiş Aşk Full hd izle, El Değmemiş Aşk Filmi konusu, El Değmemiş Aşk Filmi oyuncuları, El Değmemiş Aşk Filmi Yönetmeni
El Değmemiş Aşk

El Değmemiş Aşk Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Eylül 2016 Filmin Yönetmeni : Umut Kırca

Kapat
DMCA.com Protection Status