Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Hong Sung-Ho

Filmin Oyuncuları: Chloe Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon

Filmin Türü: Animasyon, Aile                                                                

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 31 Dakika

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler Filmi konusu; Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler izle, Efsanevi masal Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, daha önce hiç görmediğimiz yepyeni bir versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Pamuk Prenses, üvey annesi kötü kalpli cadı kraliçenin elinden babasını kurtarmak için çabalarken bulduğu bir çift kırmızı pabuç sayesinde, büyüleyici bir güzelliğe bürünür. Bu esnada Masallar Diyarı’nın bir başka yerinde 7 yakışıklı prens, cüceye dönüşmüştür ve büyüyü bozmanın bir yolunu bulmaya uğraşmaktadırlar. Bir dizi tesadüf sonucunda, Pamuk Prenses ve yedi kahraman cücenin yolları kesişir. Birlikte sevgi, dostluk ve gerçek güzelliğin anlamını keşfedecekleri, macera ve tehlike dolu bir yolculuğa çıkarlar.


Kırmızı Ayakkabı ve Yedi Cüceler, klasik Pamuk Prenses masalından esinlenerek hazırlanan bir animasyon. Pamuk Prenses, babasını kurtarmak için kötü kalpli üvey annesinden 2 tane zehirli elma çalar. Elmalar, kendisini daha uzun, daha ince ve daha çekici bir hale sokacak sevimli kırmızı ayakkabılara dönüşür. Bu sayede Pamuk Prenses, daha büyük gözlere, daha uzun saçlara ve kirpiklere sahip olur. Yeni görünümünü çok beğenen Pamuk Prenses, yedi cücelerle karşılaşır. Gerçekte yakışıklı birer prens olan yedi cüceler, yaptıkları bir savaştan dolayı lanetlenmişlerdir. Onlara bakan herkes, onları cüce olarak görmektedir. Birlikte Pamuk Prensesin babasını kurtarmaya çalışırlar ve lanetin kalkmasını beklerler. Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler, Mart 2020’de beyaz perdede olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Korkuluk 2019 Filmi izle, Korkuluk Tek parça izle, Korkuluk Full hd izle, Korkuluk Türkçe Dublaj izle, Korkuluk Türkçe Altyazılı izle, Korkuluk Filmi konusu, Korkuluk Filmi oyuncuları, Korkuluk Filmi Yönetmeni
Korkuluk

Korkuluk Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 26 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Louisa Warren Filmin Oyuncu

Kapat
DMCA.com Protection Status