Kırmızı Oda 29. Bölüm izle Full 19 Mart 2021 Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kırmızı Oda 29. Bölüm izle; 19 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, Kıyafetleri, yeni son bölüm Kırmızı Oda 29. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kırmızı Oda 29. Bölüm 19 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 29. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Kumru (Aslıhan Gürbüz),Şenol’dan gördüğü şiddete dayanamayıp Servet’in kendisine yaşattıklarını babaannesine anlatır. Nazlı (Pınar Deniz),Doktor Hanım’ın sözlerinden yola çıkarak hayatındaki eksik parçaları keşfederken;

Recai, Nazlı ile evliliğinden önceki hayatını Doktor Hanım’la paylaşır. Babasız büyümenin zorluğuyla baş etmiş Sadi (Erkan Petekkaya),üvey annesinin evinde gördüğü kötü muameleye bile anlayışla yaklaşarak Doktor Hanım’ı şaşırtır.

Kırmızı Oda 29. Bölüm izle Fragmanı

Kırmızı Oda dizi konusu

Kırmızı Oda dizisi; psikiyatri kliniğine başvuran doktor ve hasta hayatlarına dair hikayeleri anlatıyor. Kırmızı Oda dizisinde seyirciyle buluşacak her hayat hikayesinin altında farklı gerçeklerin yer aldığı psikoloji altında yatan sevinçler, acılar, korkular ve üzüntüler incelenecek ve izleyicinin ruhunun kapalı kapıları açılacak ve belki de kendilerinden bir parça bulacaklar. kendi hayatlarını sorgulayacak. Psikiyatri kliniğine gelen hastalar akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye anlatamadıkları sırları dile getirirken; Seyirci aynı zamanda bu hikayelerde kendi şimdiki, geçmiş ve gelecekteki izlerini sorgulayacakları etkileyici bir psikolojik diziye sahip olacaklar.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı

DMCA.com Protection Status