Kırmızı Oda 26. Bölüm izle Full Fragmanı 26 Şubat 2021 Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
103
Kırmızı Oda 26. Bölüm izle Full Fragmanı 26 Şubat 2021 Tek Parça izle

Kırmızı Oda 26. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kırmızı Oda 26. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kumru (Aslıhan Gürbüz), gelin olma hikayesini Doktor Hanım’a anlatır. Kırmızı Oda 26. Bölüm 26 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 26. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Kumru (Aslıhan Gürbüz), gelin olma hikayesini Doktor Hanım’a anlatır. Nazlı (Pınar Deniz), önceki ilişkisinde yaşadığı korkuların Recai (Gökhan Yıkılkan) ile evliliğini nasıl etkilediğini Doktor Hanım sayesinde fark eder. Annesini de kaybettikten sonra kimsesiz kalan Sadi (Erkan Petekkaya), hikayesinin devamında üvey annesi Bahar’ın yanına yerleşir. Sadi, o evde yaşadıklarını, kendisini hastalığına adım adım sürükleyen huzursuz günleri Doktor Hanım’la paylaşır.

Kırmızı Oda 26. Bölüm izle Fragmanı

Kırmızı Oda dizi konusu

Kırmızı Oda dizisi; psikiyatri kliniğine başvuran doktor ve hasta hayatlarına dair hikayeleri anlatıyor. Kırmızı Oda dizisinde seyirciyle buluşacak her hayat hikayesinin altında farklı gerçeklerin yer aldığı psikoloji altında yatan sevinçler, acılar, korkular ve üzüntüler incelenecek ve izleyicinin ruhunun kapalı kapıları açılacak ve belki de kendilerinden bir parça bulacaklar. kendi hayatlarını sorgulayacak. Psikiyatri kliniğine gelen hastalar akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye anlatamadıkları sırları dile getirirken; Seyirci aynı zamanda bu hikayelerde kendi şimdiki, geçmiş ve gelecekteki izlerini sorgulayacakları etkileyici bir psikolojik diziye sahip olacaklar.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı

Kırmızı Oda 26. Bölüm izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm full izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm tek parça izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm ne zaman, Kırmızı Oda 26. Bölüm kıyafetleri, Kırmızı Oda 26. Bölüm ilk sahne, Kırmızı Oda 26. Bölüm ön izleme, Kırmızı Oda dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kırmızı Oda Dizisi 26 Şubat 2021, Kırmızı Oda 26. Bölüm canlı izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm kesintisiz izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm 720p izle, Kırmızı Oda 26. Bölüm 1080p izle

Benzer Yazılar