Kırmızı Oda 22. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
47
Kırmızı Oda 22. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Kırmızı Oda 22. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kırmızı Oda 22. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kırmızı Oda 22. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 22. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Boncuk, doktor hanımın koyduğu teşhis ve verdiği ilaçlardan sonra halüsinasyonlardan kurtulmuş ve gerçek hayatı ile yüzleşmeye başlamıştır. Doktor Ayşe’ nin ziyaretine busefer doktor hanım gider ve babasının ölümü ile ilgili suçluluk duygusunu ve aynı evi paylaştığı dayısı ile geçen zaman da kurduğu güçlü bağdan bahseder.

Kumru, Yavuz’ un yaptığı kötülüklerden sonra sevilmeyi hak etmediğini düşünmeye başlamıştır. Doktor hanım yardımları ile yavaş yavaş artık kendi ile barışmaya başlamıştır.

Kırmızı Oda 22. Bölüm izle Fragmanı

Kırmızı Oda 22. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 29 Ocak 2021

Kırmızı Oda dizi konusu

Kırmızı Oda dizisi; psikiyatri kliniğine başvuran doktor ve hasta hayatlarına dair hikayeleri anlatıyor. Kırmızı Oda dizisinde seyirciyle buluşacak her hayat hikayesinin altında farklı gerçeklerin yer aldığı psikoloji altında yatan sevinçler, acılar, korkular ve üzüntüler incelenecek ve izleyicinin ruhunun kapalı kapıları açılacak ve belki de kendilerinden bir parça bulacaklar.

Kendi hayatlarını sorgulayacak. Psikiyatri kliniğine gelen hastalar akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye anlatamadıkları sırları dile getirirken; Seyirci aynı zamanda bu hikayelerde kendi şimdiki, geçmiş ve gelecekteki izlerini sorgulayacakları etkileyici bir psikolojik diziye sahip olacaklar.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı

Kırmızı Oda 22. Bölüm izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm full izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm tek parça izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm ne zaman, Kırmızı Oda 22. Bölüm kıyafetleri, Kırmızı Oda 22. Bölüm ilk sahne, Kırmızı Oda 22. Bölüm ön izleme, Kırmızı Oda dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kırmızı Oda Dizisi 29 Ocak 2021, Kırmızı Oda 22. Bölüm canlı izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm kesintisiz izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm 720p izle, Kırmızı Oda 22. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın