Kırmızı Oda 21. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
81
Kırmızı Oda 21. Bölüm

Kırmızı Oda 21. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kırmızı Oda 21. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Doktor Hanım’ın koyduğu teşhis üzerine verdiği ilaçlar ile Boncuk (Burcu Biricik) gördüğü halüsinasyonlardan kurtulmuş ve gerçek hayatla yüzleşmiştir. Kırmızı Oda 21. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 21. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Doktor Hanım’ın koyduğu teşhis üzerine verdiği ilaçlar ile Boncuk (Burcu Biricik) gördüğü halüsinasyonlardan kurtulmuş ve gerçek hayatla yüzleşmiştir. Doktor Hanım, Doktor Ayşe’yi ziyaret ederek babasının ölümünde ki suçluluk duygusunu atlatamadığını ve aynı evde yaşadığı dayısı ile kurdukları güçlü bağdan bahsetmiştir. Kumru (Aslıhan Gürbüz), Yavuz’ un usanmadan üst üste yaptığı kötülüklerden dolayı hiçbir şekil de sevilmeyi hak eden biri olmadığına inanmaktadır.

Kırmızı Oda 21. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 22 Ocak 2021

Kırmızı Oda dizi konusu

Kırmızı Oda dizisi; psikiyatri kliniğine başvuran doktor ve hasta hayatlarına dair hikayeleri anlatıyor. Kırmızı Oda dizisinde seyirciyle buluşacak her hayat hikayesinin altında farklı gerçeklerin yer aldığı psikoloji altında yatan sevinçler, acılar, korkular ve üzüntüler incelenecek ve izleyicinin ruhunun kapalı kapıları açılacak ve belki de kendilerinden bir parça bulacaklar. kendi hayatlarını sorgulayacak. Psikiyatri kliniğine gelen hastalar akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye anlatamadıkları sırları dile getirirken; Seyirci aynı zamanda bu hikayelerde kendi şimdiki, geçmiş ve gelecekteki izlerini sorgulayacakları etkileyici bir psikolojik diziye sahip olacaklar.

Kırmızı Oda 21. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın