Kırmızı Oda 20. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kırmızı Oda 20. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Kırmızı Oda 20. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Kırmızı Oda 18. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Selvi, Doktor Hanımın öngörüleri ile eşi Rıza’ dan kalan parayı hayır işlerinde kullanmaya karar vermiştir.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 20. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selvi, Doktor Hanımın öngörüleri ile eşi Rıza’ dan kalan parayı hayır işlerinde kullanmaya karar vermiştir. Boncuk sorunlarını Doktor hanıma anlatırken diğer taraftan da Sadık, doktor hanımın yönlendirmeleri doğrultusun da eşine çok daha anlayışlı ve sevecen yaklaşmaya başlamıştır.

Boncuk’ un evinin önünde yakalanan Can ile ilgili de sosyal medyayı çalkalayan paylaşımlar yapılmıştı. Kumru ise yol arkadaşı Yavuz’ un kendisine yaşattığı travmatik olayları üzüntü için de içini dökmüştür.

Kırmızı Oda 20. Bölüm Tek Parça Full HD izle

Kırmızı Oda dizi konusu

Kırmızı Oda dizisi, psikiyatri kliniğine başvuran doktor ve hasta hayatlarına dair hikayeleri anlatıyor. Kırmızı Oda dizisinde seyirciyle buluşacak her hayat hikayesinin altında farklı gerçeklerin yer aldığı psikoloji altında yatan sevinçler, acılar, korkular ve üzüntüler incelenecek ve izleyicinin ruhunun kapalı kapıları açılacak ve belki de kendilerinden bir parça bulacaklar. kendi hayatlarını sorgulayacak.

Kırmızı Oda 20. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı 15 Ocak 2021

Psikiyatri kliniğine gelen hastalar akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye anlatamadıkları sırları dile getirirken; Seyirci aynı zamanda bu hikayelerde kendi şimdiki, geçmiş ve gelecekteki izlerini sorgulayacakları etkileyici bir psikolojik diziye sahip olacaklar.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status