Kırk Yalan

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
3 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kırk Yalan izle, filminin kahramanı olan Tahsin Edirne’de yaşamını sürdürmektedir ve iş olarak ise ziraat teknikerliği yapmaktadır. Kırk Yalan Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Kırk Yalan Filmin Yönetmeni: Hamdi Alkan

Filmin Oyuncuları: Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Sinan Bengier

Filmin Türü: Yerli Film, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 37 dakika

Kırk Yalan Fragmanı

Kırk Yalan Film Fragmanı

Kırk Yalan Film konusu;

Kırk Yalan izle, filminin kahramanı olan Tahsin Edirne’de yaşamını sürdürmektedir ve iş olarak ise ziraat teknikerliği yapmaktadır. Tahsin’in vazgeçemediği kötü bir huyu vardır, hayatını uydurduğu yalanlar ile çevirmiştir. Çevresindeki insanlar Tahsin’in her türlü yalana başvurduğunu bilirler. Ama Tahsin bu yalanlar konusunda öylesine uzmanlaşmıştır ki, insanlar Tahsin’in bu huyunu bilmelerine karşın her defasında yine Tahsin tarafından kandırılmaktan kendilerini alı koyamazlar. Sadık, Tahsin’in çocukluk arkadaşıdır. Uzun zamandır sevdalı olduğu Halime ile sevgilidirler. Sadık, Halime’nin ailesini evlenmeleri konusunda uzun uğraşılar sonunda ikna eder ve düğün hazırlıklarına başlarlar.

Tahsin’de düğün için Pınarhisar’a yola çıkarken yanında marula adı verilen bir çeşit Afrika armudundan bir kasa alır. Bu armudun en büyük özelliği yiyen insanları bilinç kaybına uğratmasıdır. Tahsin’in getirdiği armuttan yiyenler bu yan etkilerden etkilenirken belediye başkanı dahil herkes bu armuttan yer ve içinden çıkılmaz olaylar baş gösterir. Komedi türündeki bu film 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Yerli film kategorisinde yer alan film 1 saat 37 dakikalık süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hazal Kaya Kimdir ? | Hazal Kaya Hayatı ve Biyografisi | Hazal Kaya Filmleri
Hazal Kaya

Hazal Kaya Kimdir ? | Hazal Kaya Hayatı ve Biyografisi | Hazal Kaya Filmleri Hazal Kaya Doğum Tarihi | Kaç Yaşında

Kapat
DMCA.com Protection Status