Kin

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kin izle; Netflix Fragmanı Kin full izle Özeti, Tanıtımı, Konusu, imdb Puanı, Kin Tek Parça izle detayları.

Kin film Hakkında

Kin filmi 8 Ekim 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Kin Polisiye, Gerilim, Dram türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Kin film yönetmeni koltuğunda Türkan Derya otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme almıştır. Kin film oyuncuları ise Yılmaz Erdoğan, Cem Yiğit Üzümoglu, Duygu Sarışın gibi başarılı isimler süslemiştir. Kin IMDb puanı 5,3 olarak güncellenmiştir.

Kin film konusu

Kin film; Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Güney Kore adaptasyonu KİN, bir polisiye gerilim. Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra, ekip arkadaşlarıyla bir kutlamaya gider. Ödülün ardından terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bindiği taksideki şoförün saldırısı sonucu bir nefs-i müdafaa cinayeti işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken bulduğu her ipucu, onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

Kin film Fragmanı

Kin film Oyuncuları

Kin Film yönetmeni Türkan Derya üstlendiği Kin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Cem Yiğit Üzümoglu, Duygu Sarışın gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yılmaz Erdoğan
Ahmet Mümtaz Taylan
Cem Yiğit Üzümoğlu

Kin izle, Kin full izle, Kin tek parça izle, Kin film izle, Kin 720p izle, Kin 1080p izle, Kin eleştirisi yorumları, Kin konusu, Kin oyuncuları, Kin yönetmeni, Kin fragmanı, Kin imdb puanı, Kin Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status