Kiki – Lanet-i Cin

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
2 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 5,50. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kiki – Lanet-i Cin Filmin Yönetmeni: Mustafa Miraç Kaya

Filmin Oyuncuları: Mustafa Miraç Kaya, Elif Çapkın, Türkan Kılıç

Filmin Türü: Dram, Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2020

Filmin Süresi : —-

KİKİ – Lanet-i Cin Filmi konusu; Kiki – Lanet-i Cin izle,  Muzaffer, görücü usulü ile evlendiği karısı Şenay ile aradığı mutluluğu bulamayan genç bir adamdır. Bu nedenle karısını ve iki çocuğunu terk ederek, Satı adında bir kadın ile evlenir. Muzaffer’in bu evlilikten Elif adını verdiği bir kızı olur. Elif Dmd hastası, aynı zamanda da şizofrendir. Hastalığı yüzünden sürekli halüsinasyonlar görür. Muzaffer,  kızı Elif’i bu durumdan kurtarmak için doktor doktor gezdirir ama asla olumlu bir sonuç alamaz. Artık Muzaffer son umudunu Yeliz adında bir astrolog sayesinde tanıştığı medyum Bedir’de aramaktadır. Fakat Bedir’in de elinden bir şey gelmez ve Elif’i kurtarmak için verdiği çabalar sonuçsuz kalır. Aslında Bedir’in de fark etmediği bir etki, Elif’le birlikte tüm aileyi etkisi altına almıştır. Ailenin tüm bireylerini içinde bulundukları kabustan çıkarmak için çok zorlu bir savaşa girişen Bedir, bu süreçte gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlar. Ancak Bedir’in verdiği bu zorlu mücadele, bir süre sonra kanlı bir intikam savaşına dönüşecektir.

Lanet-i Cin Filmi

Birlikte mutluluğu bulamadığı karısı Şenay ve iki çocuğunu bırakan genç bir adam olan Muzaffer, Satı adında başka bir kadın ile evlenir. Bu evlilikten Elif adını verdikleri bir kızları dünyaya gelir. Ancak Elif Dmd hastasıdır ve aynı zamanda bir şizofrendir. Sahip olduğu hastalıklar devamlı olarak halüsinasyon görmesine neden olmaktadır. Kızı Elif’i hastalıklarından kurtarmak için başvurmadığı doktor kalmayan Muzaffer bir sonuç alamaz. Yeliz adında bir astrolog Muzaffer’i bir medyum olan Bedir’le tanıştırır. Ancak Bedir’in çabaları da sonuç vermez. Gerçekte olan ise, bilinmeyen bir etki Elif’le birlikte tüm aileyi etkisi altına almıştır ve Bedir uzun süre bunun farkına varamaz. Vardığında ise aileyi yaşadıkları kabustan kurtarmak için çok zorlu bir savaşa girişir ve gizli kalmış bazı gerçekleri ortaya çıkarır. Muzaffer ve ailesi Bedir’in verdiği bu zorlu mücadelenin sonucunda kurtulabilecek mi, yoksa zorlu bir intikam savaşının ortasında mı kalacaktır? KİKİ – Lanet-i Cin, ŞUBAT 2020’de sinema salonlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hizmetçiler Dizisi Yeni Son Bölüm Full HD Tek Parça izle
Hizmetçiler 1.Bölüm 14 Mart 2020

Hizmetçiler 1.Bölüm 14 Mart 2020 Hizmetçiler 1.Bölüm Fragmanı Özeti 14 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen Hizmetçiler 1.Bölüm

Kapat
DMCA.com Protection Status