Kerr

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kerr izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Kerr Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 22 Nisan 2022 olarak açıklanan Korku, Gerilim türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı:2022 Vizyon Film izle arasında yer alan sinema filmidir. Kerr film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 41 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye, Fransa, Yunanistan gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Tayfun Pirselimoğlu yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Erdem Şenocak, Jale Arıkan, Rıza Akın, Gafur Uzuner, Sinan Bengier gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Kerr filmi; Yönetmenliğini Tayfun Pirselimoğlu’ ın yaptığı Korku, Gerilim türünde ki Kerr filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Can, yaşlı babasının cenazesi için geldiği kasabada bir cinayete tanık olur. Can’ın oradaki varlığını umursamayan katil, sakince olay yerinden ayrılır. Başvurduğu polis, ifadesinin alınmasının ardından Can’ın kasabadan ayrılmasına izin vermez. Babasının tuhaf arkadaşlarıyla tanışmaya başlayan Can’ın kapana kısılıp kaldığı kasabada olağandışı şeyler yaşanmaya başlamıştır. Can, ölen babasının terzi dükkanında katille yeniden karşılaşınca büyük bir korkuya kapılır. Öte yandan kasabada kuduz köpekler nedeniyle karantina ilan edilmiştir. Can bilinmeyen bir suçla itham edildiğini öğrendiğinde daha da dehşete kapılır ve başka çaresi kalmadığını düşünerek kasabadan kaçmaya karar verir. Ancak kasabada imha ekipleri devriye gezmektedir. Artık tüm ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Tayfun Pirselimoğlu oyuncu kadrosu; Erdem Şenocak, Jale Arıkan, Rıza Akın, Gafur Uzuner, Sinan Bengier gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Gerilim, 2022 Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Kerr, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Kerr, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status