Kendi Yolumda

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kendi Yolumda Filmin Yönetmeni: Ömer Faruk Sorak

Filmin Oyuncuları: Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Okan Çabalar

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Kendi Yolumda Filmi konusu; Kendi Yolumda izle, Athena grubunun vokal ve gitaristi olan Gökhan Özoğuz, Adana’ya gider ve burada arabası arıza yapar. Arabasını tamirciye götüren Gökhan Özoğuz, burada çırak olarak çalışan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik aşkıyla yanıp tutuşan ve kendi bestelerini yapan biridir. Yaptığı besteleri Gökhan Özoğuz’a gösterir. Gökhan, Ömer Ali’ye bu işin peşini bırakmaması gerektiğini öğütler. Ancak hiç beklemediği bir yanıt alır. Ömer Ali’nin “Sen de benimki gibi bir ailenin çocuğu olsaydın, benim gibi tamirhanelerde çalışsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan’ın bilinçaltına kazınır. Arabasının tamir olmasını beklerken uyuya kalan Gökhan, tam da bu soruya cevap arayan bir rüya görmeye başlar. Athena Gökhan artık Adana’da bir tamirci çırağıdır.

Ömer Faruk Soran tarafından yönetilen komedinin başrolünde, yine kendisini oynayan Gökhan Özoğuz var. Ünlü grup Athena’nın vokalisti ve gitaristi Gökhan Özoğuz, günün birinde Adana’ya gelir ve burada arabası bozulur. Çaresiz halde tamirciye giden Gökhan Özoğuz, burada çırak Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali, en büyük tutkusu müzik olan, hatta kendi bestelerini yapmaya uğraşan biridir. Bestelerini Gökhan Özoğuz’a gösterme şansını yakalayan Ömer Ali, müzik aşkının peşinden gitmesi öğüdünü alır. Sonrasında, Gökhan’a hiç beklemediği bir soru sorar. Sen de benimki gibi bir ortamda doğup büyüseydin, benim gibi tamirhanelerde çalışmak zorunda olsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin? Bu soru, Gökhan’ın bilinçaltında derin bir iz bırakır. Arabasının onarılmasını beklerken uykuya dalan Gökhan, bu sorunun cevabını daldığı rüyada alacaktır. Athena Gökhan, Adana’da bir tamirhanede çalışan bir çıraktır artık. Kendi Yolumda, Mart 2020’de salonlarda izleyicisiyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dare Me izle, Dare Me fragman izle, Dare Me trailer, Dare Me promo
Dare Me 1.Sezon 8.Bölüm

Son bölümünde oldukça heyecanlı gelişmelerin yaşandığı Dare Me 1.Sezon 8.Bölüm Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği

Kapat
DMCA.com Protection Status