Kefaret 9. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kefaret 9. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Kefaret 9. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Kefaret 9. Bölüm 17 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Ahmet, Arzu’ yu tedavi ederken tesadüfen karşılaştığı Cansu’ nun kendi kızı olabileceğinden şüphelenmiştir. Kefaret 9. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Kefaret 9. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Kefaret 9. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Kefaret 9. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Kefaret Geçen Bölüm Özeti

Kefaret 9. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ahmet, Arzu’ yu tedavi ederken tesadüfen karşılaştığı Cansu’ nun kendi kızı olabileceğinden şüphelenmiştir. Münevver, Sinan’ a araba alma bahanesini öne sürerek Kadir’le güzel bir gün geçirirler. Sinan, kendisine sorulmadan alınan arabadan pek de memnun kalmaz. Meltem ve Ahmet cephesi de karışıktır. Ahmet, Evlenir evlenmez kendisini başından atmasının ceremesini Zeynep çektirir ve araların da bir hesaplaşma başlar.

Kefaret 9. Bölüm izle | Fragmanı, Konusu, Tanıtımı, Özeti

Kefaret dizi konusu

Bir kasaba lisesinde Müzik öğretmenliği yapan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile mutlu bir aile tablosu ile sıradan yaşamlarını sürdürmektedirler. Beş yıl önce tayinleri çıkmış ve küçük bir kasabada şirin evlerinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Herşey yolunda ve olağan akışında giderken bir anda hayatları alt üst olmuştur.

Kızının bir anda ortadan kaybolması ile hayatı tamamen bir cehenneme dönüşür. Felaketler art arda gelmektedir ve peş peşe herşeyini kaybeder. İstanbul’ dan yeni atanmış başarılı komiser Sinan, Zeynep’ in hayatına umut ışığı olmuştur. Onun her zor anında yanında olarak adeta hayata tekrar sıkı sıkıya bağlanmasına vesile olur. Zeynep, kaybettiği herşeyi tekrar elde edebilmek için büyük bir hırsla hayatla savaşmaya başlar.

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status