Kefaret 33.Bölüm izle Fox TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kefaret 33.Bölüm izle; Fox TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Kefaret Tek Parça izle detayları haberde. Kefaret yeni dizi fragmanı izle son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kefaret Geçen Bölüm Özeti

Kefaret 33.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Sinan, Nilay’ın intiharından kendini sorumlu tutmakta, giderek kabuğuna çekilmektedir. Zeynep, Sinan’ın toparlanması için elinden geleni yapar ancak ipler hızla kopma noktasına gelir. Fulya’nın gizli kahramanlıkları Emre ile aralarının iyice açılmasına yol açar. Münevver kalbini yuvada birlikte çalıştığı genç yakışıklı şefe kaptırır…

Kefaret 33.Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Kefaret En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Bir kasaba lisesinde Müzik öğretmenliği yapan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile mutlu bir aile tablosu ile sıradan yaşamlarını sürdürmektedirler. Beş yıl önce tayinleri çıkmış ve küçük bir kasabada şirin evlerinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Herşey yolunda ve olağan akışında giderken bir anda hayatları alt üst olmuştur. Kızının bir anda ortadan kaybolması ile hayatı tamamen bir cehenneme dönüşür. Felaketler art arda gelmektedir ve peş peşe herşeyini kaybeder.

İstanbul’ dan yeni atanmış başarılı komiser Sinan, Zeynep’ in hayatına umut ışığı olmuştur. Onun her zor anında yanında olarak adeta hayata tekrar sıkı sıkıya bağlanmasına vesile olur. Zeynep, kaybettiği herşeyi tekrar elde edebilmek için büyük bir hırsla hayatla savaşmaya başlar.

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç

Kefaret 33.Bölüm izle, Kefaret dizisi, Kefaret yeni bölüm izle, Kefaret son bölüm izle, Kefaret 33.Bölüm full izle, Kefaret 33.Bölüm tek parça izle, Kefaret 33.Bölüm kıyafetleri, Kefaret dizisi oyuncuları, Kefaret 33.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status