Kefaret 10. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
25
Kefaret 10. Bölüm

Kefaret 10. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kefaret 10. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Zeynep, Elif’ in bulunduğunu kendisinden neden saklandığını açıklamaya çalışırken Meltem, yaptıklarından dolayı bunların öğrenilme endişesi içindedir. Kefaret 10. Bölüm 24 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kefaret Geçen Bölüm Özeti

Kefaret 9. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Zeynep, Elif’ in bulunduğunu kendisinden neden saklandığını açıklamaya çalışırken Meltem, yaptıklarından dolayı bunların öğrenilme endişesi içindedir. Arzu, abisinin geçmişe dayalı kirli işlerinin kendisine bulaşmaması için uğraş içindeyken, Sinan ise Zeynep’ in gerçek kızının Cansu olduğunu ıspatlamak için uğraşmaktadır.

Kefaret 10. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 24 Ocak 2021

Ahmet, Elif ile ayrı kalmalarının acısını kaybettikleri yılların farkını kapatmak için elinden geleni yapmak için uğraş içindedir. Her ne kadar Zeynep itiraz etmiş olsa da o kulak asmaz ve çiftliğe yerleşir. Meltem’ in hayatına müdahale etmeye devam eder ve her ne olursa olsun ilişkisini engellemek için çok tehlikeli bir adım atar.

Kefaret 10. Bölüm Fragmanı

Kefaret 10. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Kefaret dizi konusu

Kefaret dizisi; Bir kasaba lisesinde Müzik öğretmenliği yapan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile mutlu bir aile tablosu ile sıradan yaşamlarını sürdürmektedirler. Beş yıl önce tayinleri çıkmış ve küçük bir kasabada şirin evlerinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Herşey yolunda ve olağan akışında giderken bir anda hayatları alt üst olmuştur. Kızının bir anda ortadan kaybolması ile hayatı tamamen bir cehenneme dönüşür. Felaketler art arda gelmektedir ve peş peşe herşeyini kaybeder.

İstanbul’ dan yeni atanmış başarılı komiser Sinan, Zeynep’ in hayatına umut ışığı olmuştur. Onun her zor anında yanında olarak adeta hayata tekrar sıkı sıkıya bağlanmasına vesile olur. Zeynep, kaybettiği herşeyi tekrar elde edebilmek için büyük bir hırsla hayatla savaşmaya başlar.

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın