Kazara Aşk 3.Bölüm izle Star Tv Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kazara Aşk 3.Bölüm izle; Star Tv Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Kazara Aşk 3.Bölüm 8 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Kazara Aşk 3.Bölüm 8 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kazara Aşk Geçen Bölüm Özeti

Kazara Aşk 3.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Hafızası yerine gelen Civan, Şimal’le yüzleşmekten son anda vazgeçer. Çünkü Şimal’in söylediği sözlülük yalanı, onu, şirketin başına geçme hayallerine bir adım daha yaklaştırıyordur. Bu nedenle başta Şimal olmak üzere herkese hafızasını kaybetmiş gibi davranmaya devam eder. Ancak Şimal’in bu yalanı neden söylediğini de merak ediyordur. Şimal, onun hafızasını kaybetmesinden faydalanan paragöz bir fırsatçı mıdır; yoksa sözlü olduklarını söylemesinin başka bir sebebi mi vardır? Civan, Şimal’in niyetinin ne olduğunu anlamak için, onu kendince testlere tabi tutar. Şimal ise bir yandan söylediği yalan ortaya çıkmasın diye çabalarken diğer yandan da Civan’ı kandırdığı için vicdan azabı duyuyordur.

Kazara Aşk 3.Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Kazara Aşk en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir…

Kazara Aşk dizisi nerede çekiliyor ?

Kazara Aşk dizisi nerede çekiliyor ? Kazara Aşk dizisi İstanbul’da çekildi. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekilen Kazara Aşk’ın bazı sahnelerinin çekimi Sinop’ta gerçekleşti. Kazara Aşk Sinop’ta Ayancık ilçesinde, İstanbul’da ise Beykoz’da çekimleri sürdürülmektedir.

Kazara Aşk dizi oyuncuları kimdir?

Kazara Aşk dizi yönetmeni Sadullah Celen üstlendiği Kazara Aşk’nın oyuncu kadrosunda; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler ile birlikte Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur ve Burak Tamdoğan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ümit Kantarcılar
Sude Zülal Güler
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Selin Işık
Sadi Celil Cengiz
Aycan Koptur
Burak Tamdoğan
Deniz Altan
Burakhan Yılmaz
Ali Haydar Çataltepe
Öykü Candanadam
Çağdaş Tekin
Nermin Aslan
Nalan Örgüt
Billur Pınar Yılmaz

Kazara Aşk 3.Bölüm izle, Kazara Aşk dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Kazara Aşk 3.Bölüm canlı izle, Kazara Aşk 3.Bölüm full izle, Kazara Aşk 3.Bölüm tek parça izle, Kazara Aşk 3.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Kazara Aşk 3.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status