Kayseri Aslanı Çin İşi

Google News Abone Ol Sinefocus.com
98
Kayseri Aslanı Çin İşi

Kayseri Aslanı Çin İşi Hakkında

Kayseri Aslanı Çin İşi izleyenlerin büyük ilgisini topladı. Kayseri Aslanı Çin İşi izle Kayseri Aslanı Çin İşi izleyenlerin büyük ilgisini topladı. Kayseri Aslanı Konusu, Nerede Çekildi, Kayseri Aslanı Fragmanı Full HD Tek Parça izle tv de yayınlanacak film hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kayseri Aslanı Çin İşi Konusu
Kayseri Aslanı Çin İşi Konusu

Kayseri Aslanı Çin İşi Filmi vizyon tarihi : 13 Ekim 2017
Filmin Türü : Yerli Komedi
Filmin Yönetmeni : Ali Demirel
Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Ali Çatalbaş

Kayseri Aslanı Çin İşi Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Ns3fZ8OSQMg
Kayseri Aslanı Çin İşi Film Fragmanı

Kayseri Aslanı Çin İşi Konusu

Kayseri Aslanı Çin İşi Oyuncuları Fragmanı
Kayseri Aslanı Çin İşi Oyuncuları Fragmanı

Ersin, Kayseri’ de yaşayan uçarı bir gençtir. En ünlü Kayserili pastırmacının oğlu olmasına rağmen işlerle güçlerle hiç arası yoktur. Altılı ganyandan kazandığı parayı ezebilmek için eniştesinin de kanına girerek kumar oynamaya ikna etmesi üzerine olanlar olur. Kurtlar sofrasında hiç birşey planladığı gibi gitmez ve büyük bir borç batağının içine düşer. Borçlanmak kolay mı kumar masasında babasına ait pastırmacı dükkanı üzerinden senet imzalamak zorunda kalması ile işler hemden çığrından çıkmıştır. Ersin bu aklında kırk tilki dolaşır. Esnafı ikna edip Çin’ den ucuza mal getireceğini ve bunları satarak çok daha büyük karlar elde edebileceklerini tüm esnafa yayarak hepsinden paralar toplamıştır.

Kayseri Aslanı Çin’ de

Ersin, topladığı paralar ile soluğu Çin’ de alır. Burada da başını belaya sokmadan durması pek mümkün olmaz. Kaldığı otel de tesadüf eseri Çin Mafyasının en önemli isimlerinden biri olan Chong’un kızının nişanı vardır. Yeraltı dünyasının bütün önemli isimleri oradadır. Kız ise bu evliliği istememekte ve zorla evlendirilmek üzeredir. Yolları Ersin ile kesişmesi ile ikna edip gece otelden birlikte Kayseri‘ ye kaçarlar. Tabi ki Çin Mafyası da Kayseri’ ye akın eder. Kayseri Aslanı Filmi sinemaların ardından TV de de yayınlanmak üzere bu akşam sizlerle olacak.

Bir cevap yazın