Kaykaycı Kız

Google News Abone Ol Sinefocus.com
54
Kaykaycı Kız

Kaykaycı Kız izle, 2021 Netflix Dram Film fragmanı full hd izle, Kaykaycı Kız filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Kaykaycı Kız film Hakkında

Kaykaycı Kız filmi 11 Haziran 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Skater Girl isimli Kaykaycı Kız filmi Dram türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Kaykaycı Kız film yönetmeni koltuğunda Manjari Makijany otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Vinati Makijany, Manjari Makijany tarafından kaleme almıştır. Kaykaycı Kız film oyuncuları ise Rachel Saanchita Gupta, Waheeda Rehman, Jonathan Readwingibi isimler süslemiştir. Kaykaycı Kız IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Kaykaycı Kız film konusu

Kaykaycı Kız film; Prerna, Hindistan kırsalında yaşayan genç bir kızdır. Burada genç kızlar için yapacak pek bir şey olmasa da Prerna bir gün kaykay ile tanışır. Prerna’nın hayatı kaykayın yaşamının bir parçası haline gelmesiyle bambaşka bir hal alır. Tahtanın üstüne çıktıkça kendini geliştiren Prerna’nın kaykaya olan bu ilgisini ailesi hoş karşılamaz. Ancak Prerna hayallerinin peşinden gitmeye kararlıdır. Ulusal şampiyonalara katılmak isteyen Prerna, bu süreçte önüne çıkan her engelle savaşır.

Kaykaycı Kız film Fragmanı

Kaykaycı Kız film Oyuncuları

Rachel Sanchita Gupta – Prerna
Shradhha Gaikwad – Gunjan
Amrit Maghera – Jessica
Waheeda Rehman – Maharani
Shafin Patel – Ankush
Anurag Arora – Mahesh
Jonathan Readwin – Erick
Swati Das – Shanti
Ankit Rao – Vikram
Ambrish Saxena – Ramkesh
Vivek Yadav – Tipu
Sohan Suhalka – Vishwinath
Sahidur Rahaman – Police Officer

Kaykaycı Kız izle, Kaykaycı Kız full izle, Kaykaycı Kız tek parça izle, Kaykaycı Kız film izle, Kaykaycı Kız Türkçe Dublaj izle, Kaykaycı Kız 720p izle, Kaykaycı Kız 1080p izle, Kaykaycı Kız eleştirisi yorumları, Kaykaycı Kız konusu, Kaykaycı Kız oyuncuları, Kaykaycı Kız yönetmeni, Kaykaycı Kız fragmanı, Kaykaycı Kız imdb puanı,