Kaybedenler Kulübü Yolda

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 8,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 15 Mart 2018

Filmin Yönetmeni : Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Filmin Konusu : Kaybedenler Kulübü Yolda izle, gösterildiği yıl büyük ses getiren ve iki radyocu kafadarın maceralarına tanık olduğumuz Kaybedenler Kulübü’nün devam halkası niteliğindeki Kaybedenler Kulübü Yolda’da, Kadıköy tayfasından kalabalık bir ekiple Olimpos’ta keyifli bir tatil yapan kahramanlarımız Kaan ve Mete, tatil bitiminde motorlarına atlayıp İstanbul’un yolunu tutar. İki kişi çıktıkları dönüş yolunda kendilerine sürpriz iki misafir daha eşlik eder. Sahili şeridini izleyerek ve kimi noktalarda duraklayarak devam ettikleri rota boyunca yolun, yolcuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman tasarlanan gibi devam ettiğini görürler. Yönetmenlik koltuğunda oturan Mehmet Ada Öztekin, aynı zamanda senaryoyu da kaleme alıyor. Kaybedenler Kulübü Yolda’nın başrollerini ilk filmde de olduğu üzere Nejat İşler ve Yiğit Özşener paylaşıyor. Hande Doğandemir ise kendilerine eşlik ediyor.

Serinin devam filminde Kaan ve Mete, çıktıkları tatil sonunda İstanbul’a geri dönmektedirler. Dönüş yolunda iki yolcu ile yolları kesişir. Yolculuk boyunca insan ilişkilerinin irdelendiği film drama ve komedi öğelerini bünyesinde barındırmaktadır. 15 Mart 2018 tarihinde sinema salonlarında gösterilmeye başlayan film, 1 saat 44 dakikalık süreye sahiptir. İyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kuzular Kurtlara Karşı 2 2019 Filmi izle, Kuzular Kurtlara Karşı 2 Tek parça izle, Kuzular Kurtlara Karşı 2 Full hd izle, Kuzular Kurtlara Karşı 2 Türkçe Dublaj izle, Kuzular Kurtlara Karşı 2 Türkçe Altyazılı izle
Kuzular Kurtlara Karşı 2 Animasyon Filmi

Kuzular Kurtlara Karşı 2 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Mart 2019 Kuzular Kurtlara Karşı 2

Kapat
DMCA.com Protection Status