Karlar Kralı Norm 2 Sinemalarda | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Karlar Kralı Norm 2 filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara ilişkin detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Animasyon türündeki yapımda Dexter, kendi kötü amaçları için tarihi bir eserin peşine düşmüştür. Kral Norm, arkadaşları ile birlikte Dexter’ı engellemek için harekete geçerler.

Karlar Kralı Norm 2 Filmi Ne Zaman Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Richard Finn, Tim Maltby‘nin üstlendiği seslendirmede ise Fatih Özacun, Uğur Taşdemir, Ali Çorapçı, Özgür Özdural, Zencan Sakal‘ın yer aldığı Karlar Kralı Norm 2 filminin vizyon tarihi 14 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Animasyon türündeki filmin süresi ise 1 saat 30 dakika.

Karlar Kralı Norm 2 Filmi Konusu

Proseför hayli önemli bir tarihi eseri koruma altına alabilmek için yola çıkar. Ancak uçağı Kral Norm’un evinin yakınlarına düşer. Arkeolog Dexter’da bu tarihi eserin peşindedir. Profesöre yardımcı olmak isteyen Kral Norm ve onun yardımcısı olan fareler bu önemli tarihi eseri Dexter’dan kurtarmak ve ait olduğu müzeye geri götürülmesini sağlamak için harekete geçerler. Oldukça heyecan dolu bir maceraya atılan Kral Norm ve arkadaşları, Dexter’dan önce davranıp bu yarışı kazanabilmek için mücadele ederler.

2022 yılında vizyona girecek filmler arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Karlar Kralı Norm 2 Filmi Fragmanı İzle

Karlar Kralı Norm 2 Sinemalarda | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle
DMCA.com Protection Status