Karınca izle Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Karınca izle, 2020 Netflix Film fragmanı full hd izle, konusu, oyuncuları, imdb puanı, Karınca filmi 720p tek parça izle.

Karınca film Hakkında

Karınca filmi 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Karınca Dram türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Karınca film yönetmeni koltuğunda Ozan Açıktan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Nazif Tunç, Halit Karaata tarafından kaleme almıştır. Karınca film oyuncuları ise Halit Karaata, Hacer Kızılhan, Oktay Dal gibi isimler süslemiştir. Karınca IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Karınca film konusu

Karınca film; Şemsi, uzun yol şoförlüğü yaparak geçimini sağlayan genç bir adamdır. Bir gün dağ yolundan geçerken Fidan adında genç bir kız rastlayan Şemsi, kıza yardımcı olabilmek için onu İstanbul’a götürür. Ancak kısa bir süre sonra Fidan’ın teröristler tarafından ayartıldığını ve onun canlı bomba eylemlerinde kullanılacağını öğrenir. Fidan’ı İstanbul’a getirmekle genç kadının gerçekleştireceği katliamda sorumluluğu olduğunu düşünen Şemsi, eylem gerçekleşmeden önce Fidan’ı bulup onu terör örgütünden kurtararak, ailesinin yanına götürmeye karar verir.

Karınca film Fragmanı

Karınca film Oyuncuları

Karınca Film yönetmeni Nazif Tunç üstlendiği Karınca oyuncu kadrosunda; Halit Karaata, Hacer Kızılhan, Oktay Dal gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Halit Karaata
Hacer Kızılhan
Oktay Dal

Karınca izle, Karınca full izle, Karınca tek parça izle, Karınca film izle, Karınca 720p izle, Karınca 1080p izle, Karınca eleştirisi yorumları, Karınca konusu, Karınca oyuncuları, Karınca yönetmeni, Karınca fragmanı, Karınca imdb puanı, Karınca Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status