Kardeşlerim 5. Bölüm izle Full Fragmanı 20 Mart 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kardeşlerim 5. Bölüm izle; 20 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kardeşlerim 5. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kardeşlerim 5. Bölüm 20 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kardeşlerim Geçen Bölüm Özeti

Kardeşlerim 5. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Akif ve Suzan’ı öpüşürken yakalayan Harika’nın tepkisi Suzan’ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındadır. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunalır. Aldığı karar, Akif’le Nebahat’ı şok eder. Şengül’ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat’tır.

Asiye ile Doruk okulda beraber şarkı söyleyince Harika iyice çileden çıkar ve Asiye’nin üzerine gider. Ömer duruma tepkisiz kalamaz. Aybike’nin eline Harika ile ilgili bir koz geçer ve bu koz Ömer ile Harika’yı karşı karşıya getirirken, Kadir’in Orhan’dan öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır.

Kardeşlerim 5. Bölüm izle Fragmanı

Kardeşlerim dizi konusu

Birbirlerine oldukça sıkı sıkıya bağlı dört kardeş olan Kadir, Emel, Asiye ve Ömer, talihsiz bir olay sonun da anne ve babalarını kaybetmiş birbirlerine son derece düşkün dört kardeştir. Hayatların da birbirlerine kenetlenmekten başka yapabilecekleri birşey kalmamış, bu koca dünyada tek başlarına kalmışlardır. Ancak yaşanan bu talihsiz olaya sebep veren Akif Atakul’ un sahip olduğu kolejin kapılarının kardeşlere açılması ile hayatlarında bambaşka bir sayfa açılmıştır. Zengin ve yoksul, suçlu ve mağdurların hayatlarının kesiştiği bu hikayede herkes yepyeni karakterlere bürünürken, Kadir hayata karşı ve kardeşlerini korumak ve onları bir arada tutabilmek adına büyük sorumluluklar ile baş etmek zorundadır.

Kardeşlerim dizi oyuncuları kimdir?

Celil Nalçakan (Akif)
Halit Özgür Sarı (Kadir)
Ahu Yağtu (Suzan)
Cüneyt Mete (Orhan)
Fadik Sevin Atasoy (Şengül)
Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye)
Yiğit Koçak (Ömer)
Aylin Akpınar (Emel)

DMCA.com Protection Status