Karayip Korsanları Siyah İnci’nin Laneti

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Gore Verbinski

Filmin Oyuncuları: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Keira Knightley

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Ekim 2003

Filmin Süresi : 2 Saat 23 Dakika

Filmin konusu:  Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti izle, güzeller güzeli genç bir kızı kurtarmaya çalışan korsan Jack Sparrow ile demirci Will Turner’ın maceralarını beyaz perdeye aktarıyor. Vali Weatherby Swann’ın 12 yaşındaki kızı Elizabeth, Jamaica’ya yol aldığı bir deniz yolculuğu sırasında bir gemi enkazıyla karşılaşırlar. Bu enkazdan kurtulabilen tek kişi ise küçük Will’dır. Elizabeth, küçük çocuğun boynundaki altın madalyondan onun bir korsan olduğunu çıkarır ve bu yüzden madalyonu alıp saklar. Bu olaydan yıllar sonra Elizabeth, amansız bir korsan olan Barbossa tarafından kaçırılır. Çılgın ve iyi kalpli bir korsan olan Jack Sparrow ise Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will Turner’la işbirliği yapar ve genç kadını kurtarmaya çalışırlar. Ancak bu gizemli madalyon, hayalet gemiyi harekete geçirecek ve gizemli incinin lanetini canlandıracaktır.

Hafif üçkağıtçı ama bir o kadar da tatlı Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) korsanlık hayatı, düşmanı olan kurnaz Kaptan Barbossa’nın (Geoffrey Rush) gemisi Siyah İnci’yi ele geçirmesiyle altüst olur. Yetmezmiş gibi Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına saldırarak belediye başkanının dünyalar güzeli kızı Elizabeth’i (Keira Knightley) kaçırır. Kızı kurtarmak ve Siyah İnci’yi geri almak maksadıyla Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will (Orlando Bloom) ve Jack güçlerini birleştirirler. Will’in farkında olmadığı ise lanetli bir hazinenin Barbossa’nın kaderini nasıl değiştirdiği, onu ve mürettebatını nasıl sonsuza dek ölümsüz kılarak yaşamaya mahkum ettiğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Filmi izle, Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Tek parça izle, Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Full hd izle, Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Türkçe Dublaj izle, Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Türkçe Altyazılı izle
Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna

Karlar Kraliçesi 4 Sihirli Ayna Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Şubat 2019 Filmin Yönetmeni :

Kapat
DMCA.com Protection Status