Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Gore Verbinski

Filmin Oyuncuları: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley

Filmin Türü: Macera, Aksiyon, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Temmuz 2006

Filmin Süresi : 2 Saat 31 Dakika

Filmin konusu:  Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı izle, Serinin devam filminde, bir kez daha usta birer kılıç savaşçısı olan korsanların dünyasına konuk oluyoruz. Kaptan Jack Sparrrow’a, Uçan Hollandalı’nın kaptanı Davy Jones’a kan borcu olduğu konusunda kesin bir hatırlatma yapılır. Davy Jones, cehennemden çıkıp gelmiş mürettebatı ile donattığı bir hayalet geminin kaptanıdır. Jack, borcunu zamanında ödeyemezse, Davy’nin kölesi olarak yaşamaya mahkum olacaktır. Jack Sparrow’un içinden çıkamayacağı durum pek görülmediği üzere mutlaka bir çare bulacaktır. Ölü Adamın Sandığı’na sahip olan kişinin, Davy Jones’u da kontrol altında tutabileceğini öğrenince durum karmakarışık bir hale bürünecektir.

Bu tür serilerden alışık olduğumuz üzere, çok daha fazlasını vaat eden devam filmi Ölü Adamın Sandığı beklentileri tamamıyla karşılıyor. İlk filmle akıllarda yer eden tüm karakterlerin bir şekilde arz-ı endam ettiği filmde; daha çok aksiyon, daha çok komedi, daha çok karakter/yaratık ve dolayısıyla daha çok efekt var. Will Turner ve Elizabeth özgürlüklerinin peşinde, Kaptan Jack Sparrow, yine borcunu ödemenin ve üzerindeki lanetten kurtulmanın peşinde, kimi ganimet kimi intikam alma, ama sonuçta herkes bir sandığın içindekinin peşinde. Öyle bir şey var ki bu sandığın içinde, onu ele geçiren dünyanın bütün denizlerine hakim olabilecek. Gore Verbinski’nin yönettiği filmin başrollerinde, Johnny Depp, Orlando Bloom ve Keira Knightley var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Suikastçı - The Assassin’s Code 2019 Filmi izle, Suikastçı - The Assassin’s Code Tek parça izle, Suikastçı - The Assassin’s Code Full hd izle, Suikastçı - The Assassin’s Code Türkçe Dublaj izle, Suikastçı - The Assassin’s Code Türkçe Altyazılı izle, Suikastçı - The Assassin’s Code Filmi konusu, Suikastçı - The Assassin’s Code Filmi oyuncuları, Suikastçı - The Assassin’s Code Filmi Yönetmeni
Suikastçı – The Assassin’s Code

Suikastçı - The Assassin’s Code Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 3 Mayıs 2019 Filmin Yönetmeni :

Kapat
DMCA.com Protection Status