Karanlıktaki Çığlık (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Karanlıktaki Çığlık Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Ludovico 122 nickine sahip genç bir Youtuber’ın Dark Web’in derinliklerine eriştikten sonra yaşadığı korku dolu olayların anlatıldığı film Eylül 2021’de sinema salonlarında gösterime girmiştir. Karanlıktaki Çığlık filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Arjantin ve Yeni Zelanda ortak yapımı olup, 17 Eylül 2021 tarihinde sinema salonlarında izleyici ile buluşan gerilim – korku türündeki film, 1 saat 19 dakikalık süreye sahiptir. Diego Savignano‘in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Lucas Sarquiz, Jimena Frontera, Chucho Fernández, Clara Kovacic gibi isimler rol almaktadır.

Karanlıktaki Çığlık Filmi Konusu Nedir

Genç bir Youtuber kendini Ludovico 122 olarak tanıtmaktadır. Ludovico 122’nin en büyük isteklerinden biri de Dark Web’in derinliklerine erişebilmektir. Dark Web’in sekizinci derinliğine ulaşmaya çalışırken deneyimlerini de kayıt altına alarak takipçileri ile paylaşmaktadır. İnternetin bu derin ve karanlık yüzüne inerken hayatını kökten değiştirecek olayların kendisini beklediğinden de habersizdir. Hatırlaması gereken en önemli şeylerden birisi deep webde derinlere indikçe güvenmemesi gereken hiçbir dosya veya videoyu indirmemesi gerektiğidir. Deep web’in derinliklerinde arama motorlarında görünmeyen ve herkesin ulaşamadığı çok fazla bilgi bulunmaktadır.

Karanlıktaki Çığlık Filmi Oyuncuları

Lucas Sarquiz, Jimena Frontera, Chucho Fernández, Clara Kovacic

Karanlıktaki Çığlık Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status