Karanlık Kız Filmi Konusu, Oyuncuları, Netflix, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Karanlık Kız film konusu, oyuncuları, Netflix, fragmanı full hd izle 2021 ABD, Yunanistan yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

Karanlık Kız Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Karanlık Kız filmi vizyon tarihi 17 Aralık 2021 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,7 2022 Filmleri arasında yer alan sinema filmidir. Karanlık Kız film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 saat 2 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri ABD, Yunanistan’ da gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Maggie Gyllenhaal yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Karanlık Kız filmi; Yönetmenliğini Maggie Gyllenhaal’ ın yaptığı Dram türünde ki Karanlık Kız filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Tek başına herşeyden uzaklaşıp tatil yapıp kafa dinlemek isteyen genç kadın garip bir dostluk ile hayatı farklı bir yola girer. Tatil de genç bir anne ile tanışan Leda, bu dostluktan oluşan olaylar geçmişi ile yüzleşmesine neden olur. İngilizce öğretmeni olan Leda, tüm hayatını işine ve çocuklarına adamış nerdeyse kendi varlığını unutmuş bekar bir annedir. Çocukları babalarına gitmesi ile Leda kendisini boşlukta hisseder ve bir değişiklik yapmak ister hayatında. Güney İtalya’da küçük bir sahil kasabasına kısa da olsa bir tatil kaçamağı yapmak için yola çıkar. Tatile başlamasıyla ilk birkaç gün oldukça rahatlatıcı ve keyifli zaman geçirmiştir. Ancak bir süre sonra tanıştığı garip bir aile Leda’ nın geçmişi ile yüzleşmesine neden olur.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Maggie Gyllenhaal oyuncu kadrosu; Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Netflix Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status