Karanlığın İçinden – The Dark Within

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Karanlığın İçinden – The Dark Within filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Karanlığın İçinden – The Dark Within filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Karanlığın İçinden – The Dark Within filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Karanlığın İçinden – The Dark Within filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Karanlığın İçinden – The Dark Within Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Karanlığın İçinden – The Dark Within filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Karanlığın İçinden – The Dark Within Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Eylül 2020

Filmin Türü : Gerilim, Korku

Filmin Yönetmeni : David Ryan Keith

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kendra Carelli, Paul Flannery, Mark Wood

Filmin Konusu : 1 saat 28 dakika süreye sahip olan gerilim korku türündeki yapım 11 Eylül 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Filmde psişik güçlere sahip biri aile üyelerinin kaybolmasının ardındaki sır perdesini aralamak için harekete geçer. Bu olayları çözmek için de her şeyin başladığını düşündüğü yere gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status