Kaptan Pengu ve Arkadaşları

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 1,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Filmin Yönetmeni: Nurullah Yenihan, Engin Baştürk

Filmin Oyuncuları: —-

Filmin Türü: Animasyon

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 22 Dakika

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Filmi konusu; Kaptan Pengu ve Arkadaşları izle, Kaptan Pengu çizgi dizisinin sinema uyarlaması olan animasyonda, Kaptan Pengu ve arkadaşlarının, kayıp arkadaşlarını ararken başlarından geçen olaylar anlatılıyor. Sera gazları etkisi ve küresel ısınma, buzulların erimesine sebep olmaktadır. Kaptan Pengu da eriyen buzullar için üzerine düşen ne varsa yapmaya çalışmaktadır. Tam bu sırada aldığı bir haber onu çok üzer. En yakın dostu Putuk, erimekte olan bir buzuldan düşmüş ve uçsuz bucaksız denizde kaybolmuştur. Durumu öğrenir öğrenmez arkadaşını kurtarmak için işe koyulan Kaptan Pengu’ya, bu süreçte arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalina da yardımcı olur. Ekip, arkadaşları Putuk’u bulmak için çok zorlu bir maceranın içine atılır.

Kaptan Pengu çizgi dizisinin uzun metraj uyarlaması olan animasyon filminde, Kaptan Pengu ve arkadaşlarının, kayıp arkadaşlarını ararken yaşadığı macera dolu olayları izliyoruz. Sera gazı etkisi ve küresel ısınma nedeniyle buzullar günden güne erimeye devam etmektedir. Kaptan Pengu, dünyanın bu büyük sorununa karşı elinden geleni yapmaya çabalamaktadır. Günün birinde kendisini çok üzen kötü bir haber alır. En sevdiği arkadaşı Putuk, eriyen bir buzuldan denize düşmüş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştır. Durumdan haberdar olunca arkadaşını bulup geri getirmek için kolları sıvayan Kaptan Pengu, arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalinanın da yardımlarıyla Putuk’u bulabilmek için zorlu bir maceraya atılır. Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Şubat 2020’de sinema salonlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hükümet Kadın 2 2013 Filmi izle, Hükümet Kadın 2 Tek parça izle, Hükümet Kadın 2 Full hd izle, Hükümet Kadın 2 Filmi konusu, Hükümet Kadın 2 Filmi oyuncuları, Hükümet Kadın 2 Filmi Yönetmeni
Hükümet Kadın 2

Hükümet Kadın 2 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 8 Kasım 2013 Filmin Yönetmeni : Sermiyan Midyat

Kapat
DMCA.com Protection Status