Kalk Gidelim 97. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kalk Gidelim 97. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kalk Gidelim 97. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Kalk Gidelim 97. Bölüm Özeti | Full HD

TRT 1 ekranlarında yer alan uzun soluklu dizilerden Kalk Gidelim 97. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Kalk Gidelim 97. Bölümü için hazırlanan fragmanı sitemizde izleyebilir ve yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Ekranlarda oldukça uzun süredir yayınlanan ve oldukça eğlenceli olan diziye ait fragman kısa süre önce izleyicilerle buluştu. Diziye ait yeni bölüm fragmanını bu yazımız içerisinde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Şakir, Ercan’dan pestil alır ve çocukları olmadığı için pestili Dudu’ya yedirir. Ercan yüzünden karısının bacakları kısa süreliğine de olsa tutmamaktadır. Kanunlara aykırı bir şekilde evlat edinmek sebebi ile Seyfettin, Sevda ve Şerif gözaltına alınırlar. Seyfettin tüm suçlamaları üzerine alarak Sevda’nın masum olduğunu ifade eder. Hacı Hüseyin, Nurhatçe’nin elden gidebilme olayı nedeniyle herkese nazaran çok daha fazla üzülür çünkü Hatice hastadır ve onun daha fazla üzülmesini istememektedir. Hacı, Hatice’nin hastalığını tüm aileye anlatmak üzeredir.

Kalk Gidelim 97. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Bu arada Mustafa Ali’de olanlardan habersiz İstanbul’a gitmiştir. Birlikte iş yapacağı kişiler ile görüşmesi gerekmektedir. Ercan’ın işleri bozacağından korkmaktadır. Gittiği zaman işleri oldukça iyi gidecektir ve eski hayatına dönmesine çok az zaman kalmıştır. Şakir ve Dudu doktordan gelen mesaj ile oldukça heyecanlanmışlardır. Ancak Şakir’e bir mesaj daha gelir. Bu mesaj Samim’in eşinden gelmiştir ve herkesin başı derde girmek üzeredir. Aile üyeleri bunu ön görerek Hacı Baba ve Hatice Ana’yı üzülmemeleri için evden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlarlar.

Kalk Gidelim 97. Bölüm izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm full izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm hd izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm tek parça izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm Son Bölüm izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm Yeni Bölüm izle, Kalk Gidelim 97. Bölüm Özeti, Kalk Gidelim 97. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status