Kalk Gidelim 135. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Kalk Gidelim 135. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
17
Kalk Gidelim 135. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Kalk Gidelim 135. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Kalk Gidelim Final 135. Bölüm izle Yılbaşı Özel Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Kalk Gidelim 135. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm işte ayrıntılar. Kalk Gidelim 135. Bölüm 31 Aralık yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Kalk Gidelim 135. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Kalk Gidelim 135. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Kalk Gidelim 135. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Kalk Gidelim 135. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Kalk Gidelim Geçen Bölüm Özeti

Şakir, yine ortalığı karıştırmaya bahane arar bir vaziyette doktorun haberini duyunca ortalığı birbirine katar. Ailesi tarafından güçlükle sakinleştirilen Şakir, durumu kabullenmeye çalışmaktadır. Bebeğini kucağına almasıyla herşeyi unutmuştur taki bebek ağlamaya başlayana kadar. Bebeği sadece Badegül susturmayı başarmıştır. Bebek yüzünden Sevda ile Perihan arasında hakimiyet savaşları başlar. Bebeğe herkesten gizli bir isim vermeye çalışan Perihan, Sevda’nın radarına girdi. Bebek kızın yanına mı yoksa oğlanın yanına mı bakacak, çatışmayı başlatacak.

Kızı evden kaçan Kelle İsmail, Dalganların evinde yerini aldı. Yasemin’den habersiz olan Hatice Anne, İsmail’in yanına çıkar. Ancak daha sonra evinde kendisini fark eden Duru, durumu Hatice Ana’ya anlatınca işler karışır. Bunda büyük bir olay var ve Yasemin gerçekten kaçıyor. Yasemin’i bulmak Samim’in görevidir. Yasemin’i kimsenin bulamayacağı bir yerde bulan Samim, kızı geri dönmeye ikna eder. Bu aşamada dönüşler şimdi Samim ile Yasemin arasındaki geri dönüşü olmayan aşkı anlatıyor.

Seyfettin, Mustafa Ali ile şirkete gider. Kelle İsmail, mermer yatak arazisini 1,5 milyon TL’ye sattı. Bay Adam’ın temsilciliğini yaptığı uluslararası şirket ikilinin imdadına bir çıkış yolu arıyordu. Çeşitli modellerde giydikleri kıyafetleri göstererek Seyfettin’e reklam vermesi için 1,5 milyon TL teklif ediyorlar. Başlangıçta bu teklif Seyfettin’in aleyhine olur ama köyü kurtarmak için başka seçeneği yoktur.

Kalk Gidelim dizi konusu

Mustafa Ali, genç yaşta İstanbul’a gelerek çok zengin olmuş, anne ve babasının gelini Meryem’i gözyaşları içinde bırakmıştır. Ailesinin direnişine rağmen Mustafa Ali, İstanbullu yüksek profilli bir güzelle evlendi. Mustafa Ali, işini fabrika kuracak kadar büyütürken, servet yolunda sağlam yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyü ihmal etti, memleketine gitmek için vakit ayıramadı. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığı karşısında büyük üzüntü yaşarken, çocuklar bir anda büyürken, Mustafa Ali’nin şirketi zirveye çıktı, ancak yanlış kararlar Mustafa Ali’nin iflasını getirdi. Mustafa Ali, çaresizliğin neden olduğu zorunluluk nedeniyle ailesini tatile gitmek bahanesiyle toplarken köye doğru yola çıkar.

Çiftlik halkı Mustafa Ali’nin ani gelişini anlamsız kılmaz. Hacı Hüseyin, oğlunun köye geri dönmüş olmasından son derece mutludur ancak abi Seyfettin kardeşinin köye dönmesinden pek de memnun değildir. Mustafa Ali yıllar önce arkasına bile bakmadan baba ocağı evinden ayrılarak kendi hayatını kurmak üzere yollara koyuldu. Tüm bu yıllar boyunca, Seyfettin babasına hizmet hizmet etti tüm işler ile o ilgilendi ve köyde ki tüm düzen onun eseriydi. Ona göre Mustafa Ali’nin mülkiyet hakkı yoktur. Mustafa Ali, “Yıllar sonra iflas etti ve tek kuruşsuz köye döndü” dememek için iflasını gizlemeye çalışsa da iflas haberi çiftliğe bomba gibi düşüyor.

Meryem artık köyün hanımıdır ve Mustafa Ali’nin eskisinden çok daha güçlü ve hatrı sayılır Meryem’den çekeceği vardır. Zaman hızla geçerken Mustafa Ali, eşi Nurcan ve çocukları köy de yaşayamayacaklarını söyleyen aile buraya alışmaya ve hatta köyü sevmeye başlayacaklar. Büyükanne ve büyükbabaların sevgisinin sıcaklığını ve doğa ile iç içe olmanın huzurunu tadacaklar, çalıştıkları toprağın filizlenmesini görecek, sevgi ve dostluğun parayla satın alınamayacağını öğrenecekler.

Kalk Gidelim dizi oyuncuları kimdir?

Seyfettin Dal – Ufuk Özkan
Mustafa Ali Dal – Erkan Sever
Nurcan Dal – Ayça Varlıer
Sevda Dal – Mehtap Bayri
Mümine Dal – Yıldız Kültür
Hacı Hüseyin Dal – Beyazıt Gülercan
Muhtar Sefer Zeytin – Emin Gürsoy
Hatice Dal – Nalan Okçuoğlu
Kahya Bodur Sadık – Kerim Yağcı
Meryem Kütük – Aslı Omağ
Badegül Kütük – İlayda Aydın
Canberk Dal – Onur Seyit Yaran
Duru Dal – Ece Aydemir
Veli Demir – Andrey Stan
Halim Dal – Alican Okumuş
Samim Dal – Can Kıran
Ercan – Hayrettin Karaoğuz

Bir cevap yazın